پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/11/20 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1394845 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41014298
کد خبر : 207228 تاریخ ثبت : 1397/4/20 08:53 نظرات تایید شده : 0

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در خراسان شمالی

خلیج فارس: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای با ۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی اعلام ۹ مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با سوء استفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری با ترفند‌های مختلف کرده اند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در خراسان شمالی

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند، افزود: در یک اقدام غافلگیرانه ماموران موفق شدند، دو کلاهبردار حرفه‌ای را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از مواجه با مستندات و ادله کافی به ۹ فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند