پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31250685 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27671950
کد خبر : 206994 تاریخ ثبت : 1397/4/18 19:57 نظرات تایید شده : 3
وقتی نظارتی نیست

غذای 600 هزار تومانی مدیر منطقه اروند!

خلیج فارس: شب گذشته در برنامه پایش موضوعات متنوعی از جمله ریخت‌ پاش مدیران دولتی و شرکت‌ها و ماجرای استعفای نیلی مطرح شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ برنامه پایش شب گذشته کمپین " هزینه اضافی کجاست " را آغاز کرد و از مردم خواست هرجا هزینه اضافی دیده اند با ارسال عکس به این برنامه آن هزینه اضافه مربوط به سازمان ها، شرکت ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی عمومی را منتشر کنند.

در این برنامه مدارکی از ریخت و پاش ها و هزینه های اضافی مدیران منطقه آزاد اروند منتشر شد و مجری برنامه از سردار شمخانی که عضو هیئت مدیره این منطقه آزاد است خواست این هزینه های اضافی را بررسی و با مدیران متخلف برخورد کند. تعدادی از اسناد منتشره مربوط به بلیط های پرواز مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند است، این شخص فقط در سال 96 بالغ بر 200 میلیون ریال هزینه رفت و برگشت خود از خوزستان به تهران را از این سازمان گرفته است. این رفت و برگشت‌ها به خاطر پروازی بودن این مدیر است.

همچنین در اسناد دیگری هزینه های سرسام آور اقامت یک مدیر منطقه آزاد اروند در هتل پارسیان آزادی آبادان منتشر شد که گفته می شود خانواده این شخص به دلیل اقامت در کانادا سالیانه سه ماه به ایران می آیند و در هتلی اقامت دارند که هزینه این اقامت بر دوش سازمان منطقه ازاد اروند است.

طبق اسناد منتشر شده هزینه برخی وعده های غذایی این مدیر به اتفاق همسر و فرزند خود حدود 600 هزار تومان پای منطقه ازاد اروند افتاده است. نکته جالب اینکه حتی هزینه تاکسی این شخص و خانواده بر عهده هتل و سازمان منطقه ازاد اروند بوده است.

کیا داوود اسفندیاری مجری برنامه پایش در این باره گفت: این شخص اگر ششلیک هم خورده بود هزینه اش اینقدر نمی شد آیا هزینه هر وعده غذایی این شخص در خانه هاش هم 600 هزار تومان است؟ آقای رییس جمهور گفته هزینه‌های اضافی را کم کنیم ولی گویا برخی ادارات هزینه اضافی را اضافه تر می‌کنند.

وی افزود: همین الان مدیر نجومی بگیر هم داریم ، مدیر پروازی داریم مگر قرار نبود طبق مصوبه دولت دیگر مدیر پروازی نداشته باشیم پرا به این مصوبه دولت بی اعتنایی می شود و کسی از عدم اجرایش چیزی نمی گوید.
منبع:فارس