پویاسامانه

کد خبر : 206643 تاریخ ثبت : 1397/4/16 09:30 نظرات تایید شده : 0

واکنش کی‌روش به حضور رونالدو در یوونتوس

رونالدو کی روش خلیج فارس:کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید که بحث حضورش در یوونتوس شنیده می‌شود در جام جهانی همراه این تیم به دور دوم راه یافت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ کارلوس کی‌روش سرمربی ایران با استفاده از شرایط موجود کریستیانو رونالدو گفت: رونالدو می‌خواهد آزمون دیگری را در دوران فوتبالش تجربه کند. او خیلی مغرور است و من فکر می‌کنم به همین خاطر می‌خواهد مادرید را ترک کند. او به چالش جدیدی نیاز دارد و باید ببینیم او در نهایت از رئال می‌رود و می‌تواند به برنده شدن مهم‌ترین جوایز ادامه دهد یا خیر. ما هم از این خبر شگفت‌زده شدیم ولی نه خیلی، چون رونالدو را می‌شناسیم. او می‌توانست فوتبالش را در رئال مادرید تمام کند ولی جاه‌طلب است و در DNA خود یک ژن برنده دارد. او می‌خواهد در دوران درخشانی که داشته آزمون دیگری را تجربه کند.

کی‌روش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا رونالدو می‌تواند در یوونتوس هم موفق شود گفت: رونالدو برای این که در ایتالیا موفق شود باید قهرمانی‌های زیادی در یوونتوس به دست بیاورد و گل‌های زیادی به ثمر برساند که قطعا آسان نیست. این چالشی جدید برای بازیکن است که عادت به برنده شدن دارد. او پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان دارد و نمی‌تواند فقط با قهرمانی در لیگ راضی شود. برای یووه قطعا این خرید خوب خواهد بود تا تقویت شود و به قهرمانی برسد.

-->