پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1679025 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2671362
کد خبر : 205430 تاریخ ثبت : 1397/4/7 17:56 نظرات تایید شده : 0

توقف سارقان خودرو با شلیک پلیس

خلیج فارس: رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری سه سارق خودرو توسط ماموران گشت شبانه پلیس خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ سرهنگ اکبر مرادی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی هنگام گشت زنی شبانه در محدوده خیابان مرودشت شمالی، متوجه رفتار مشکوک راننده و سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری شدند و به همین دلیل برای بررسی بیشتر به خودرو نزدیک شدند اما راننده به محض مشاهده خودروی گشت کلانتری از محل متواری شد و سعی داشت با انجام حرکات مارپیچ از دست ماموران فرار کند.

وی با اشاره به وقوع تعقیب و گریز میان راننده خودروی سواری و ماموران، اظهارکرد: در حین عملیات تعقیب و گریز ماموران اقدام به استعلام پلاک خودرو کرده و متوجه شدند که این خودرو دارای سابقه سرقت است.

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان با اشاره به بی توجهی سارقان به دستور ایست پلیس گفت: ماموران برای توقف خودرو که با سرعت بسیار بالایی در حال گریز بود، تعدادی تیر هوایی شلیک کرده و در نهایت خودروی مسروقه متوقف و راننده و سرنشینان آن دستگیر شدند.

مرادی با بیان اینکه سه نفر دستگیر و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شدند، گفت: این افراد در کلانتری تحت بازجویی قرارگرفته و به سرقت چندین خودروی سواری اعتراف کردند.

به گفته وی برای این افراد پرونده‌ای تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.