پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21449418 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19814041
کد خبر : 204867 تاریخ ثبت : 1397/4/4 16:02 نظرات تایید شده : 0

روحانی به کارشناسان اقتصادی فراخوان دهد

خلیج فارس: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌حل مشکلات کشور این است که رییس‌جمهور به کارشناسان اقتصادی با سلایق مختلف فراخوان داده و مشارکت مردم را جذب کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ پیرموذن در مورد راه‌حل‌های مشکلات کشور، اظهار کرد: من اگر جای رییس‌جمهور بودم به کارشناسان اقتصادی با سلایق مختلف فراخوان می‌دادم و نظرات آنها را درباره حل مشکلات کشور جویا می‌شدم. همچنین با رفع ابهامات و تنویر افکار عمومی دنبال جذب مشارکت موثر مردم بودم.

رییس‌جمهور به کارشناسان اقتصادی فراخوان دهد

وی در ادامه افزود: همچنین برای نیل به اهداف کشور سعی می‌کردم همکاری بیشتری میان قوا برقرار کرده و منتقدان را نیز جذب کنم تا در این مرحله بسیار حساس و خطیر جامعه، از منافع کشور دفاع کنم، موجب افزایش اعتماد عمومی شده و به توسعه اقتصادی دست یابیم. در حال حاضر همراهی، هم‌آوایی و تحلیل واحد در مورد مسائل کشور وجود ندارد و در برخی موارد هم منافع کشور حرف اول را نمی‌زند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جذب مشارکت مردم برای حل مشکلات کشور، خاطرنشان کرد: حل مشکلات بزرگ کشور با مشارکت مردم قابل تحقق است بنابراین دولت باید تلاش کند که افکار عمومی را درباره مسائل کشور روشن کند و با رفع ابهامات، اعتماد عمومی را افزایش داده و مردم را برای حل مشکلات کشور جذب کند.

پیرموذن در پایان تاکید کرد: من اگر جای دولت بودم با توجه به اینکه نظام بانکی کشور چنگی به دل کارآفرینان، کارگران و بیکاران نمی‌زند، حتما تلاش می‌کردم مسائل نظام بانکی را اصلاح کنم.

-->