پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32305842 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51599093
کد خبر : 204784 تاریخ ثبت : 1397/4/4 10:30 نظرات تایید شده : 0

احداث ۷ زمین چمن مصنوعی در جم

خلیج فارس: در آئینی با حضور مسئولان، عملیات اجرایی احداث هفت زمین چمن مصنوعی در شهرستان جم آغاز شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جم صبح دوشنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌های ورزشی اظهار داشت: بنیاد مسکن در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی اقدامات خوبی داشته و در شهرستان جم نیز شاهد اجرای طرح‌های خوبی هستیم.

زمین چمن مصنوعی

غلامرضا بهمنی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث هفت زمین چمن مصنوعی در شهرستان جم بیان کرد: میزان اعتبار اجرای این هفت زمین چمن مصنوعی بیش از هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است.

وی با اشاره به اجرای این طرح‌خا در بخش مرکزی و بخش ریز شهرستان جم، افزود: دسترسی آسان به مکان مناسب ورزشی و توسعه فرهنگ ورزش در بین جوانان را می‌توان به عنوان مهمترین هدف اجرای این طرح‌ها دانست.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جم خاطرنشان کرد: نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش های همگانی و در نهایت افزایش نشاط و سرگرمی و علاقمندی جوانان به ورزش و بهسازی میادین ورزشی منجر شود.

وی اضافه کرد: توسعه فضاهای ورزشی نقش ارزنده ای در افزایش نشاط و سلامت جامعه دارد و از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات در این بخش استفاده خواهیم کرد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

بهمنی افزود: استفاده از چمن مصنوعی در زمین های ورزشی با توجه به وضعیت اقلیمی و همچنین در مقایسه با هزینه بالای نگهداری چمن طبیعی، بهترین انتخاب تلقی می شود.