پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21806102 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20170205
کد خبر : 204701 تاریخ ثبت : 1397/4/3 13:46 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

خلیج فارس:احساسات که به جوش بیاید، مسئولین رده‌ی دوم تیم‌ها هم از خود بی‌خود می‌شوند.

جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ورزش سه؛ در بازی دیشب آلمان- سوئد، لحظاتی بعد از به ثمر رسیدن گل تونی کروس در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه، گئورگ بهلاو و اولی فویگت، از مسئولین تیم ملی آلمان، رو به سمت نیمکت سوئد با چنان حرکت تحریک‌آمیزی شروع به تشویق تیم خود می‌کنند که اسکاندیناویایی‌ها را به واکنش وامی‌دارد.

اما گئورگ و اولی در تیم آلمان چه مسئولیتی دارند ؟ گئورگ بهلاو مدیر سازماندهی فدراسیون فوتبال آلمان است و سفرها و پروازهای تیم ملی را مدیریت می‌کند. او در حالت عادی بورورکراتی ساکت و آرام است. ولی در سوچی، او و سخنگوی رسانه‌ای فدراسیون، اولی فویگت با تکان دادن مشت‌های گره ‌کرده و دست زدنهای تحریک‌کننده، رو به سمت نیمکت سوئد، آنها را خشمگین کردند و با واکنش و حمله‌ی نیمکت زردپوشان مواجه شدند.

یکی از مسئولین تیم سوئد، بهلاو را هل می‌دهد و یکی از بازیکنان ذخیره بطری آب معدنی‌ای که در دست دارد را روی او خالی کرده و پیراهنش را خیس آب می‌کند. کار تا جایی بالا می‌گیرد که مدیر تیم ملی آلمان، اولیور بیرهوف، یکی از بادیگاردهای فدراسیون فوتبال آلمان و داور چهارم مجبور به مداخله می‌شوند. در ضمن سرمربی سوئد، یانه اندرسون هم با صدای بلند به بهلاو توهین می‌کند.

جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

اندرسون می‌گوید " کسی نباید حریفی که 95 دقیقه با او جنگیده را مسخره کند. این کار آدمهای خیلی ضعیف است "

امیل فورسبرگ سوئدی که ستاره‌ی باشگاه لایپزیگ آلمان است هم می‌گوید " بی‌احترامی بود. یک رفتار منزجر کننده "

بعد از مدتی که احساسات فروکش کرده و از تب و تاب حادثه کاسته می‌شود، بهلاوِ مدیر و فویگتِ سخنگو به احتمال زیاد از کارهای خود و آنچه بر آنها گذشته شگفت‌زده شده‌اند.

بعد از چند ساعت فدراسیون فوتبال آلمان با استفاده از حساب توییتر خود از سوئدی‌ها عذرخواهی می‌کند.

مدیر تیم ملی آلمان، اولیور بیرهوف هم در مصاحبه با تلویزیون آ‌.آر.د این کشور می‌گوید " هیجانات و احساسات آنقدر بالا بود که یک مقدار از کنترل خارج شد ".

ولی بیرهوف در عین حال از دست سوئدی‌ها هم عصبانی است و می‌گوید " من با سوئدی‌ها چند بار صحبت کردم. بازی خشن و تخریبی و تلف کردن وقت بازی، نباید پاداش داده شود ".

جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

جنجال بزرگ در بازی جنجالی جام جهانی

-->