پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22240218 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20603704
کد خبر : 204556 تاریخ ثبت : 1397/4/3 11:32 نظرات تایید شده : 9
واکنش مدیرکل بازرسی به اظهارات مدیرکل آموزش و پرورش:

مسیر طرح تقویت دانش‌آموزان قانونی نبود/ 500 نفر را به مرجع قضایی معرفی کردیم

خلیج فارس: وی در واکنش به انتقاد از اینکه بازرسی استان ظهور و بروزی در عرصه اطلاع رسانی استان ندارد، اظهار داشت: پرونده هایی که ما رسیدگی می کنیم باید در دادگاه قطعی شده و آنجا اطلاع رسانی صورت بگیرد.

خلیج فارس: مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: مسیر تعیین شده برای دریافت هزینه تقویت بنیه علمی دانش آموزان مسیر قانونی نبود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ غلامحسین کرمی در نشست خبری مدیران دستگاه قضایی استان، در پاسخ به سوال خبرنگار «خلیج فارس» پیرامون انتقادات چندی پیش مدیرکل آموزش و پرورش از مانع تراشی سازمان بازرسی در زمینه طرح تقویت بنیه تحصیلی که به گفته وی موجب بهبود رتبه استان در کنکور سراسری شده بود، اظهار داشت: برای هزینه کرد این پروژه مسیر تعیین شده قانونی نبوده است.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح از سال 95 هزینه از دهیاری ها کسر می شد و برخی دهیاران نیز ناراضی بودند ادامه داد: برای برخی مسئولان در این زمینه پرونده تشکیل شده استو.

کرمی با بیان اینکه ما قصد مانع تراشی برای رشد علمی دانش آموزان نداریم، خاطر نشان کرد: استاندار بوشهر نیز بر اجرای طرح ها به صورت قانونی تاکید دارد.

500 نفر را به مرجع قضایی معرفی کردیم

مدیرکل بازرسی استان بوشهر درخصوص انتقاد دیگری مبنی بر اینکه این سازمان در زمینه اطلاع رسانی پیرامون برخورد با تخلفات ظهور و بروزی ندارد، گفت: تصمیم گیر اصلی در زمینه پرونده های تشکیل شده در بازرسی استان دادگاه می باشد و چون رای قطعی نشده، قادر به اطلاع رسانی نیستیم.

زمانی که کرمی اظهار داشت اگر درخصوص پرونده ای که نهایی نشده اظهارنظری موردی داشته باشیم، متهم می تواند علیه ما طرح دعوا نماید، خبرنگار «خلیج فارس» پرسید: یعنی طی 3 سالی که شما مجددا ریاست سازمان بازرسی استان را برعهده داشته اید، پرونده ای مشخص به پایان نرسیده که قادر به اطلاع رسانی باشد؟

کرمی نیز با بیان اینکه 200 پرونده تشکیل و 500 نفر را به مراجع قضایی و تخلفات اداری معرفی کرده ایم ادامه داد: در سایت مرکزی سازمان و گفتگو با صداوسیما اطلاع رسانی هایی داشته ایم، ولی بنا به همان توضیحات، قادر به اعلام جزییات پرونده ها نیستیم و دادگاه با قطعی شدن رای می تواند به افکار عمومی اطلاع رسانی نماید.

در این زمینه
طرح تقویت تحصیلی دانش آموزان بوشهری متوقف شد/ نهادهای نظارتی راهکار دهند+فیلم

-->