پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44701839 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21946683
کد خبر : 203170 تاریخ ثبت : 1397/3/22 20:28 نظرات تایید شده : 0

بخشدار: حضور بنیاد شهید در خارگ باید فعال باشد

خلیج فارس: بخشدار ویژه خارگ گفت: حضور بنیاد شهید در جزیره خارگ باید فعال باشد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ محمود رضایی عصر سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید جزیره خارگ اظهار کرد: جزیره مقاوم خارگ سراسر ایثار و مقاومت است و این جزیره بعنوان نماد مقاومت در ایران اسلامی شناخته می شود.

محمود رضایی خارگ

وی افزود: شهدای جزیره خارگ حق بسیار بالایی برگردن ما دارند و ما باید قدردان خانواده شهدا باشیم، حضور بنیاد شهید در جزیره خارگ باید فعال باشد و باتوجه به حضور شرکت های متعدد حوزه انرژی این خانواده های عزیز نباید مشکلی داشته باشند.

نماینده عالی دولت در جزیره خارگ تصریح کرد: حضور بنیاد شهید پرقدرت در جزیره خارگ خواسته به حق خانواده شهدا و جانبازان این منطقه مقاوم است، پیگیری مشکلات و مسائل این قشر عزیز باید تا حصول نتیجه باشد و این خانواده ها از روند پیگیری امورات اطلاع کامل داشته باشند.

رضایی در پایان با اشاره به خدمات شهدا، جانبازان و ایثارگران به نظام مقدس اسلامی یادآور شد: این قشر دین خود را به نظام مقدس اسلامی ایران ادا کرده‌اند و حال فرصت خدمت برای ما مسئولان پیش آمده است، پس از هیچ کوشکی برای رفع مشکلات آنها نباید دریغ کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این مراسم طی حکم از سوی مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر، رضوانی بعنوان رئیس اداره بنیاد شهید جزیره خارگ معرفی شد.