پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44701824 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21946668
کد خبر : 203156 تاریخ ثبت : 1397/3/22 16:05 نظرات تایید شده : 0

۱.۱ میلیارد ریال به برنامه‌های قرآنی استان تخصیص یافت

خلیج فارس:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت:با هدف ایجاد شور و نشاط قرآنی در استان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱.۱ میلیارد ریال برای اجرای برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان اختصاص داد.

1.1 میلیارد ریال به برنامه‌های قرآنی استان بوشهر تخصیص یافت

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛حمیده ماحوزی ظهر امروز در آیین  اختتامه جشن رمضان و تجلیل از فعالان و خیران قرآنی استان بوشهر از برگزاری نمایشگاه قرآنی در استان خبرداد و اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان سه نمایشگاه بزرگ قرآنی در بوشهر، خورموج و گناوه تشکیل  و قرآن و کتاب‌های علوم قرآنی با تخفیف 75 درصدی عرضه شد.

وی، از ارائه بن خرید کتاب علوم قرآنی در نمایشگاه‌های یاد شده خبرداد و افزود: 90 میلیون تومان بن تخفیف کتاب در نمایشگاه علوم قرآنی در بوشهر، گناوه و خورموج توزیع شد و تمام کتاب‌ها مورد استقبال مردم قرار گرفت و به فروش رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به تخصیص اعتبار برای برنامه قرآنی در استان گفت:با هدف ایجاد شور و نشاط قرآنی در استان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1.1 میلیارد ریال برای اجرای برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان اختصاص داد.

ماحوزی، برگزاری 30 محفل و مجلس قرآنی را از دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان دانست و خاطر نشان کرد: از این محافل قرآنی 20 محفل آن به حضور قاری بین‌المللی سیدجواد حسینی برگزار شد.

وی، با اشاره به نشست‌های قرآنی در استان بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان تاکنون 10 نشست تخصصی قرآنی، 10 شب شعر و مشاعره قرآنی برگزار شد و در این زمینه با حضور ائمه جمعه 15 برنامه تدبر در قرآن برپا شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اجرای نمایش هنری با مضامین قرآنی را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: این برنامه با مشارکت کانون‌های مساجد برگزار شد و برپایی کارگاه هنری با همکاری حوزه هنری بوشهر از دیگر طرح‌‌ها است.

ماحوزی توزیع 5 هزار جلد قرآن کریم را  از دیگر برنامه‌ها در ماه مبارک رمضان دانست و افزود: امسال تمامی برنامه‌های قرآنی  به اتحادیه قرآنی استان بوشهر سپرده می‌شود.