پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43534637 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20782444
کد خبر : 203111 تاریخ ثبت : 1397/3/22 12:16 نظرات تایید شده : 3

قطار شهری بوشهر - عالیشهر چه شد؟

خلیج فارس: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید سرانجام قطار شهری بوشهر - عالیشهر که مصوب و مقرر بود در سال 1393 به بهره برداری برسد، مشخص شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا، اکبر توسلی روز سه شنبه در نشست کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر افزود: هم اکنون وضعیت این طرح مشخص نیست و بلاتکلیف مانده است.

وی اضافه کرد: در حالی که اتوبوسرانی بوشهر به دلیل شرایط خاص این شهر یک سازمان زیان ده است و تنها وظیفه خدمات رسانی در شهر بوشهر را بر عهده دارد اما اکنون برای رفاه ساکنان حومه شهر بوشهر نسبت به خدمات رسانی به آنها نیز اقدام می کند.

توسلی افزود: مدیریت شهری وظایف مختلفی در حوزه ماموریت خود دارد که بدون در نظر گرفتن مصالح و رضایت مردم کارها به نتیجه دلخواه نمی رسد.

وی اظهار داشت: در این ارتباط ایجاد پایانه مسافربری درون و برون شهری عالیشهر، حمایت ازناوگان حمل و نقل بخش خصوصی و گرفتن سهمیه اتوبوس برای عالیشهر و چغادک از مهمترین مطالباتی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

توسلی با تاکید بر ضرورت صرفه جویی در مصرف سوخت گفت: یکی از راهکارهای کاهش مصرف سوخت استفاده مردم از وسایل حمل و نقل عمومی است که باید اهتمام جدی نسبت به آن ایجاد شود.

وی بیان کرد: در این ارتباط شهرداری باید نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را سرعت بخشد که تحقق این مهم نیازمند همکاری دولت و تامین بودجه مورد نیاز است.کلمات کلیدی خبر : اکبر توسلی قطار عالیشهر