پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40756884 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3663809
کد خبر : 203086 تاریخ ثبت : 1397/3/22 12:00 نظرات تایید شده : 0

برخورد قانونی با تخلفات آبی در دشت‌های جم و ریز ضروری است

خلیج فارس: فرماندار جم گفت: با توجه به ممنوعه بودن دشت‌های جم و ریز از نظر برداشت آب برخورد قانونی با تخلفات آبی در این دشت ها ضروری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ محمد حسینی روز سه شنبه در بازدید از اداره منابع آب شهرستان جم افزود: نباید به منفعت طلبان اجازه داد شرایط نامناسب آبی در این شهرستان را وخیم تر کنند.

وی بیان کرد: باید برای کاهش مصرف آب در فضای سبز شهری اقدامات جدی تر و در زمینه جلوگیری از ادامه وضع موجود و بهبود شرایط آبی شهرستان، اطلاع رسانی و آموزش های لازم به کشاورزان و بهره برداران انجام گیرد.

حسینی گفت: آموزش و اطلاع رسانی دقیق برای جلوگیری از تخلفات بسیار کم هزینه تر و آسان تر از طی مراحل قضایی و برخورد قانونی است اما شرایط آبی شهرستان دیگر اجازه اهمال و کوتاهی در مقابل متخلفان را نمی دهد.

وی افزود: با توجه به شرایط آبی شهرستان باید نشست های شورای حفاظت از منابع آب به صورت مستمر برگزار و مصوبه های گذرانده شده با سرعت و دقت اجرایی شود.

حسینی، کم اهمیت جلوه دادن شرایط آب شهرستان را ظلم به فرزندان این دیار خواند و اظهار داشت: باید برای روشنگری و نهادینه کردن فرهنگ مصرف، برنامه ریزی لازم صورت گیرد.کلمات کلیدی خبر : محمد حسینی جم و ریز آب