پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34948916 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41720044
کد خبر : 203083 تاریخ ثبت : 1397/3/22 10:44 نظرات تایید شده : 1

احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار تصویب شد

خلیج فارس: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: احداث درمانگاه تامین اجتماعی در بخش دلوار این استان تصویب شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ یلدا دارابی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با احداث این مرکز همه 10 شهرستان استان بوشهر صاحب مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی خواهند شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون کار ساخت درمانگاه های تامین اجتماعی شهرهای دیر، جم و پلی کلینیک برازجان توسط پیمانکاران آغاز شده است.

دارابی ادامه داد: همچنین کارهای مقدماتی عملیات اجرایی درمانگاه های تامین اجتماعی شهرهای خورموج و دیلم که در ابتدای سال جاری با حضور وزیر رفاه آغاز شد روند مطلوبی دارد و انتظار می رود با حمایت های خوب سازمان تامین اجتماعی همه این طرح ها در کمتر از دو سال به پایان برسد.

وی گفت: هم اکنون ارائه خدمات درمانی در پلی کلینیک برازجان و درمانگاه های تامین اجتماعی دیر ،جم و دیلم در مکان های استیجاری صورت می گیرد که با بهره برداری از مراکز در دست ساخت شرایط توسعه و ارائه خدمات درمانی مطلوبتر به بیمه شدگان فراهم می شود.

دارابی، توسعه طرح های کوچک را از برنامه های مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در سال جاری عنوان کرد و گفت: بیمارستان های مهر برازجان و نبی اکرم (ص)عسلویه از مراکزی هستند که در برنامه های توسعه ای این مدیریت قرار دارند.

وی اظهار داشت: مجوزهای لازم برای توسعه این مراکز گرفته شده و شرکت خانه سازی نیز اجرای آنها را عهده دار شده است.