پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40758129 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3665052
کد خبر : 202871 تاریخ ثبت : 1397/3/21 09:39 نظرات تایید شده : 2

خدری: حق نیروهای بومی گناوه ودیلم در مناطق نفتی رعایت شود

خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تاسیسات و شرکت های نفتی منطقه به حق نیروهای بومی شهرستان های گناوه و دیلم در استخدام ها بی توجهی هستند که رعایت حقوق بومیان در این زمینه توسط این شرکت ها ضروری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام عبدالحمید خدری یکشنبه شب در نشست استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر در فرمانداری گناوه افزود: شرکت نفتی منطقه گوره بتازگی اقدام به جذب شمار زیادی نیروی غیربومی کرد که اقدامی نادرست بود که این موضوع بلافاصله به وزیر نفت اطلاع رسانی و مشکل برطرف شد.

وی اظهارکرد: شرکت های نفتی منطقه نباید نسبت به حق نیروهای بومی کوتاهی کنند و درصورت نیاز به نیرو آنان را در اولویت قرار دهند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در آگهی های استخدام شرکت های نفتی و صنایع کشور شرایط پذیرش جذب نیرو بر مبنای نیروهای همان منطقه اعلام می شود درحالیکه در منطقه گناوه و دیلم این مهم رعایت نمی شود.

وی بیان کرد: باید جوابگوی مطالبه های بحق مردم باشیم و کوتاهی در این زمینه جایز نیست.

خدری گفت: میدان امام علی (ره) گناوه در شان مردم گناوه نیست و باید شرکت نفت نسبت به تعهدات داده شده اقدام کند.

وی بر حمایت و مساعدت تیم های ورزشی و ورزشکاران شهرستان های گناوه ودیلم تاکید کرد و افزود: شورای اسلامی شهر این مناطق باید در این زمینه ورزشکاران را پشتیبانی کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: درحالیکه شورای اسلامی شهر بوشهر برای مساعدت تیم فوتبال شاهین اعتبار قابل توجهی مصوب کرده، ضرورت دارد در این زمینه شورای گناوه نیز ورود و به ورزشکاران و تیم ها کمک کند.