پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1842582 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3022398
کد خبر : 202838 تاریخ ثبت : 1397/3/20 17:03 نظرات تایید شده : 3
فرماندار دشتستان:

در روزهای آینده مشکلات آب آشامیدنی دشتستان کمتر می‌شود

خلیج فارس: فرماندار این شهرستان به منظور پیگیری مشکل پدید آمده برای تامین آب آشامیدنی به اتفاق مدیران آب استان به کازرون رفت.

مشکل آب کاهش می‌یابدخلیج فارس: فرماندار دشتستان با اشاره به مشکلات تامین آب شرب خصوصا در شهر برازجان می گوید: در روزهای آینده مشکلات آب آشامیدنی شهرستان کمتر می شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی این فرمانداری؛ ارسلان زارع به منظور پیگیری مشکل پدید آمده برای تامین آب آشامیدنی به اتفاق مدیران آب استان به کازرون رفت.

به همین منظور جلسه ای در محل فرمانداری کازرون و با حضور فرمانداران دشتستان و کازرون، مدیران آب منطقه ای استان های بوشهر و فارس و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر ومسئولین مرتبط در شهرستان کازرون برگزار و مقرر گردید زمینه همکاری باغداران و کشاورزان کازرونی فراهم و نسبت به برداشت غیر مجاز آب در مسیر آبگیر تاسیسات بوشیگان برخورد قاطع  قانونی به عمل آید.

به گفته فرماندار دشتستان، طی ساعات آینده به مرور میزان آبگیری مخزن برازجان افزایش یافته و در روزهای آینده شاهد کاهش مشکلات آب آشامیدنی در دشتستان خواهیم بود.