پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1841434 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3021253
کد خبر : 202694 تاریخ ثبت : 1397/3/19 15:45 نظرات تایید شده : 10

سارق طلاجات منزل بوشهری‌ها در دام پلیس+ عکس

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر می گوید: این متهم در سال گذشته نیز به اتهام چندین فقره سرقت طلاجات و حمل سلاح کمری دستگیر شده بود.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهرگفت: فردی سابقه دار که بصورت حرفه ای اقدام به سرقت طلاجات می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده اظهار داشت: در پی وقوع چند مورد سرقت طلاجات در شهر بوشهر دستورات هوشیاری ویژه ای به یگان های انتظامی شهرستان ابلاغ شد.

وی افزود: نیمه های شب گذشته، گشت خودرویی کلانتری 11 در خیابان آزادگان (فنس) به فردی که سعی می کرد در سایه تاریک درختان خود را پنهان کند مظنون و وی را دستگیر کرد.

به گفته سرهنگ عرب زاده پس از ضد و نقیض گویی های متعدد فرد مظنون که خودرا "سعید" معرفی کرده بود به کلانتری هدایت شد.

وی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی این متهم با هویت واقعی"م، ب" به 4 فقره سرقت طلاجات از منزل شهروندان در خیابان های "عاشوری" و "باغ زهرا" اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه این متهم در سال گذشته نیز به اتهام چندین فقره سرقت طلاجات و حمل سلاح کمری دستگیر شده بود خاطرنشان کرد:در بازرسی از منزل این متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل طلا، لب تاپ، پمپ آب ، سند مالکیت منزل ، دسته چک و.. کشف شد.