پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 198321 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44889348
کد خبر : 202225 تاریخ ثبت : 1397/3/14 00:47 نظرات تایید شده : 14
آسایش: رییس شورا ما را خبر نکرد

معارفه سرپرست شهرداری بوشهر با غیبت 5 عضو شورا

خلیج فارس: قطعا اگر رییس شورا تمامی همکارانش را در جریان مراسم معارفه سرپرست شهرداری قرار می داد حاشیه های شورای پنجم بوشهر دست کم در چنین مراسمی به چشم نمی آمد!

خلیج فارس: سرپرست جدید شهرداری بندر بوشهر در شرایطی معارفه شد که 5 تن از اعضای شورا در این مراسم غیبت داشتند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این مراسم که ساعت 14:20 دقیقه یکشنبه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، فردین خورشیدیان معاون شهرسازی با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید شهرداری منصوب گردید.

در این مراسم عبدالامیر قاسمی سرپرست پیشین شهرداری و معاون مالی و اداری آن غایب بود.

براساس گزارس روابط عمومی شهرداری بوشهر، در این جلسه ابوذر دهدار رییس شورا با بیان اینکه اختیارات سرپرست همانند شهردار می باشد، گفت: امیدواریم به زودی حکم خسروانی شهردار منتخب بوشهر توسط وزیر کشور امضا گردیده و تا آن زمان انتظار داریم کارمندان زحمتکش شهرداری با خورشیدیان در سمت سرپرستی همکاری داشته باشند.

خورشیدیان سرپرست شهرداری هم در اظهاراتی ضمن تشکر از اعتماد اعضای شورای اسلامی و نیز کارکنان شهرداری، از آنان خواست تا به دور از فرافکنی و شایعه پراکنی خدمت رسانی به مردم را در اولویت و سرلوحه کاری خود قرارداده و دراین راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمایند.

از حاشیه های این جلسه غیبت 5 عضو شورا بود که به گفته نایب رییس شورا از این مراسم بی اطلاع بوده اند!

مهرزاد آسایش گفته: من و 4 عضو غایب در جلسه معارفه سرپرست شهرداری از این موضوع بی اطلاع بوده و خبر را از کارمندان شهرداری شنیدیم!

وی ادامه داد: این قصور بر دهدار ریاست شورا وارد است که برای چنین جلسه ای همکارانش را بی اطلاع می گذارد و رفتاری خلاف رویکرد شورایی دارد.

ابوذر دهدار رییس شورا نیز در گفتگویی با خبرنگار ما معتقد بود: از آنجا که شهرداری میزبان مراسم بوده، وظیفه اطلاع رسانی به سایرین از جمله اعضای شورا را داشته است.

اظهارنظری که نوعی توجیه به نظر می آید و بهتر آن بود رییس شورا تمامی همکارانش را در جریان مراسم معارفه سرپرست شهرداری قرار می داد تا حاشیه های شورای پنجم بوشهر دست کم در چنین مراسمی به چشم نیاید!

در این زمینه
«خسروانی» شهردار بوشهر شد+جزییات