پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34595587 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41367078
کد خبر : 201971 تاریخ ثبت : 1397/3/12 19:16 نظرات تایید شده : 0

قتل عام خانواده 12 نفره توسط داعش

خلیج فارس:اعضای یک هسته‌ خاموش داعش در حمله به روستایی در جنوب استان صلاح‌الدین عراق، تمامی اعضای یک خانواده را به قتل رساندند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ این روزها با وجود شکست گروه تروریستی داعش، هسته‌های خاموش تروریستی به معضلی برای عراقی‌ها تبدیل شده‌اند.

یک منبع امنیتی امروز (شنبه) گفت که عناصر باقی‌مانده داعش با نفوذ به منطقه «الفرحاتیه» واقع در جنوب استان «صلاح الدین»، تمامی اعضای یک خانواده ۱۲ نفره را قتل عام کردند.

به گزارش شبکه «الغدیر»، این منبع عراقی افزود، اجساد قربانیان به پزشک قانونی منتقل شده و تحقیقات امنیتی پیرامون حادثه آغاز شده است.

منطقه الفرحاتیه با استان «الرمادی» عراق هم مرز بوده و همچنان هسته‌های تروریستی باقی‌مانده داعش که از استان‌های غربی نفوذ کرده‌اند، در این منطقه فعالتی دارند و طی ماه‌های گذشته چندین بار به ناحیه «الاسحاقی» یورش برده‌اند.

این منبع امنیتی عراقی با اشاره به وضعیت جغرافیایی و موقعیت منطقه، افزایش تلاش و اقدامات امنیتی مضاعف و مستمر برای مهار خطر بازگشت تروریسم را خواستار شد.

نیروهای عراقی تیر ماه گذشته موفق شدند، شهر موصل را که داعش آن را پایتخت خلافت خود خوانده‌اش می‌دانست، کاملا آزاد کنند. این نیروها ۲۶ آبان ماه گذشته هم موفق شدند بقیه مناطق یاقی مانده در غرب عراق را از لوث وجود این گروه تروریستی آزاد کنند. با این حال، گاه و بیگاه هسته‌های خاموش این گروه دست به اقدامات تروریستی می‌زنند.کلمات کلیدی خبر : عراق داعش