پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 769994 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5919172
کد خبر : 200211 تاریخ ثبت : 1397/3/2 11:48 نظرات تایید شده : 0

بازیکن بوشهری: ایران در مسابقات چهارجانبه چین مستحق قهرمانی بود

https://media.mehrnews.com/d/2018/05/23/3/2789630.jpgخلیج فارس: بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران گفت: این تیم در مسابقات چهارجانبه کشور چین مستحق کسب عنوان قهرمانی بود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمدرضا شکیب‌خو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در تورنمت بین المللی چین که با حضور کشور میزبان، ایران، ژاپن و قرقیزستان برگزار شد تنها در برابر ژاپن نتیجه را واگذار کردیم.

وی بیان کرد: در دیدار با ژاپن به عنوان یکی از شانس های اصلی قهرمان آسیا با وجود چندین موقعیت صددرصد گلزنی در دقایق پایانی و از روی ضربه ایستگاهی نتیجه را واگذا کردیم.

شکیب خو ادامه داد: این شکست در حالی رقم خورد که در بدبینانه ترین حالت می‌توانستیم بازی را نتیجه مساوی به اتمام برسانیم و در این بازی فوتبال روی بد خود را به تیم ملی نشان داد.

وی افزود: با این وجود در دیدار با کشور میزبان که حمایت بیش از شش هزار نفری را پشت سر خود داشت با نتیجه پرگل چهار بر یک و در دیدار با قرقیزستان با نتیجه سه بر یک پیروز شدیم.

شکیب خو بیان کرد: با توجه به تساوی ژاپن و چین، ژاپنی ها تنها با یک امتیاز بیشتر صاحب عنوان قهرمانی مسابقات شدند.

وی اضافه کرد: در مسابقات چهارجانبه چین ایران با زدن هفت گل عنوان آقای گلی و بهترین خط حمله نیز به ایران تعلق گرفت که این قدرت هجومی ایران را بیش از پیش به رخ کشید.

بازیکن تیم ملی نوجوانان ایران اضافه کرد: در مجموع این تورمنت محک بسیار خوبی برای تیم ملی بود و می توانیم با شایستگی های فراوان موجود در تیم جام ملت های آسیا شکست برابر ژاپن را جبران و به آرزوی اصلی هم‌تیمی‌ها که قهرمانی در مسابقات آسیایی است دست پیدا کنیم.

وی گفت: بازی های جام ملت های آسیا از حیث اینکه انتخابی مسابقات جام جهانی نیز محسوب می شود برای تیم ملی ایران حائز اهمیت فراوانی است که برای آن با درایت کادر فنی برنامه ویژه داریم.

شکیب خو اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران در مسابقات جام ملت های آسیا با تیم های ویتنام، هند و اندونزی بعنوان تیم های حوزه شرق آسیا هم گروه شده در تورنمت چین که تیم های شرق آسیا حضور داشتند یک فرصت تمرینی بسیار مناسبی بود.