پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34599095 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41370585
کد خبر : 198745 تاریخ ثبت : 1397/2/24 10:47 نظرات تایید شده : 2

مدیرکل صداوسیما: رضایتمندی 95 درصدی مخاطبان شبکه بوشهر

رضایتمندی 95 درصدی مخاطبان شبکه بوشهرخلیج فارس: 95 درصد از مخاطبان برنامه های نشان دار شبکه بوشهر در حد زیاد و خیلی زیاد رضایت کامل دارند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در مراسم تکریم و معارفه معاون سیمای این مرکز با اعلام این مطلب گفت: بر اساس میانگین نظر سنجیهای مرکز پژوهش و افکار سنجی رسانه ملی در سال گذشته از پنج برنامه نشان دار رادیویی سلام بوشهر، گنجینه خلیج فارس، سی مو سی تو، پنج دری و سرای مهر و پنج برنامه نشان دار تلویزیونی شونشینی، بچه های آفتاب، سکو، فصل رویش و یه خونه یه دریا بیش از 95 درصد از مخاطبان در حد زیاد و خیلی زیاد اظهار رضایتمندی کامل کرده اند.

سید حسن ناظر با تاکید بر 3 اصل نیاز، میل و مصلحت در مخاطب محوری برنامه های شبکه بوشهر گفت: برنامه شبانه زنده تلویزیونی «شونشینی» با 91 درصد مخاطب و 3/95 درصد رضایتمندی و برنامه صبحگاهی زنده رادیویی «سلام بوشهر» با 67 درصد مخاطب و 98 درصد رضایتمندی در صدر نظر سنجیها و قضاوت مخاطبان قرار دارند.

وی با اشاره به نقش شبکه های استانی در تقویت فرهنگ بومی محلی و ایجاد وحدت و هم افزایی مخاطبان گفت: در این نظر سنجیها در زمینه گسترش فرهنگ و آداب و رسوم بومی، زبان، گویش، لهجه و پوشش محلی 72 درصد از مخاطبان عملکرد شبکه بوشهر را موفق توصیف کرده اند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از اعتماد و اطمینان مخاطبان بعنوان اصلی ترین سرمایه رسانه نام برد و گفت: بر اساس نظر سنجی مرکز پژوهش و افکار سنجی رسانه ملی 80 درصد از مخاطبان در حد زیاد و خیلی زیاد نسبت به پخش اخبار صدا و سیمای مرکز بوشهر اعتماد و اطمینان دارند.

در این مراسم از ربع قرن خدمات رسانه ای آقای ابراهیم عباسی قدردانی و آقای سید حمید طاهری بعنوان معاون سیمای مرکز بوشهر معرفی شد.

 کلمات کلیدی خبر : شبکه حسن ناظر