پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41118854
کد خبر : 198691 تاریخ ثبت : 1397/2/24 08:09 نظرات تایید شده : 1

ثبت‌نام پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی آغاز شد

خلیج فارس: نکته جالب توجه در این اطلاعیه، این است که از ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر که در این آزمون پذیرش می‌شوند، ۱۷ هزار و ۳۶۸ نفر به وزارت آموزش و پرورش اختصاص دارد.

خلیج فارس: ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ابتدا قرار بود نیمه دوم اردیبهشت 97 برگزار شود و بر این اساس باید دفترچه آزمون استخدامی نهایتاً در نیمه دوم فروردین ماه در اختیار علاقه مندان قرار می گرفت اما این اتفاق رخ نداد.

وزارت آموزش و پرورش در ماههای گذشته، زمان های متفاوتی را برای انتشار دفترچه آزمون استخدامی و زمان ثبت‌نام علاقه‌مندان به شرکت در آزمون استخدامی این وزارتخانه اعلام کرد.

در آخرین اظهار نظر رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی این وزارتخانه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود اما سازمان سنجش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت‌نام پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب مجموعاً ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در نوع دستگاه های اجرایی شامل وزارت آموزش و پرورش، سازمان دام پزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی ، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه از ۲۳ اردیبهشت‌ 97 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  www.sanjesh.org آغاز خواهد شد.

اکنون ثبت نام از متقاضیان در سایت سازمان سنجش آغاز شده و تاریخ برگزاری این آزمون هم ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

نکته جالب توجه در این اطلاعیه، این است که از ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر که در این آزمون پذیرش می‌شوند، ۱۷ هزار و ۳۶۸ نفر به وزارت آموزش و پرورش اختصاص دارد.

در هر حال آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور آغاز شده و تا روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ادامه می یابد.