پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17557907 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37423058
کد خبر : 198626 تاریخ ثبت : 1397/2/23 13:02 نظرات تایید شده : 27
با پیشنهاد اتاق اصناف؛

کسب و کار در بوشهر بعد از 12 شب ممنوع می‌شود

خلیج فارس: وی خاطرنشان کرد: واحدهای خدمات فنی و طلا و جواهر فروشی هم با توجه به مسایل امنیتی و رفاهی شهروندان مشمول ساعت های خاص هستند.

خلیج فارس: رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر با بیان اینکه کلیه واحدهای صنفی مرکز استان مکلفند که ساعت دوازده شب تعطیل باشند گفت: با توجه به بافت اجتماعی جامعه، رعایت مسائل زیست محیطی و کاهش آلودگی های صوتی، کلیه واحدهای صنفی مرکز استان مکلفند در ساعت کاری مشخص در واحدهای صنفی خود حضور داشته باشند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان بوشهر؛ مصطفی گراشی ادامه داد: نداشتن برنامه کسب و کار صنفی علاوه بر ایجاد یک فضای نامناسب شهری،باعث تهدید بنیان های خانوادگی بازاریان هم شده بود.

وی تصریح کرد: اعضای خانواده های بازاریان با اعمال ساعت کاری واحدهای صنفی می توانند بیش از گذشته در کنار هم باشند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر خاطرنشان کرد: با اعمال ساعت کاری برای بازار بوشهر، نظارت بر اماکن عمومی می تواند بهتر از گذشته بر امنیت بازار نظارت داشته باشد.

وی افزود: اعمال برنامه کاری برای واحدهای صنفی مشمول ایام خاص سال مثل نوروز نمی شود. اگر هم واحد صنفی می خواهد ساعت بیشتری را به خدمات رسانی بپردازد می بایست درخواست کتبی خود را به اتحادیه مربوطه ارائه نموده تا بعد از تصویب به اداره نظارت بر اماکن عمومی اعلام نماید.

گراشی افزود: از این پس کلیه واحدهایی که به دلیل ایجاد آلودگی صوتی مانع رفاه و آسایش همسایگان خود هستند موظفند در ساعات استراحت ظهر و شب از خدمات رسانی به شهروندان خودداری نمایند.

گراشی در پایان ابراز داشت: کلیه واحدهای توزیعی شهرستان بوشهر می توانند از ساعت 6 صبح تا دوازده نیمه شب به مردم خدمت رسانی کنند. واحدهای خدمات فنی و طلا و جواهر فروشی هم با توجه به مسایل امنیتی و رفاهی شهروندان مشمول ساعت های خاص هستند.