پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34599622 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41371111
کد خبر : 198557 تاریخ ثبت : 1397/2/22 17:33 نظرات تایید شده : 2

معاون استاندار: نقشه راه و سند پروژه‌های عمرانی استان تدوین شد

خلیج فارس:معاون استاندار بوشهر گفت: با کار کارشناسی ۱۹۰ نفر ساعت نقشه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر برای سال ۱۳۹۷ تدوین و آماده اجرا شد.
 

بوشهر|نقشه راه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تدوین شد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ مهرداد ستوده ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با اشاره به  اجرای طرح اصلاح شیوه آب‌رسانی در اراضی کشاورزی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی انجام شده 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان بوشهر تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد.

وی، با تاکید بر تحقق مطالبات مردم گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق مطالبات مردم تلاش کنند و تکمیل پروژه‌های عمرانی بر اساس حل مشکلات مردم در اولویت قرار دهند.

معاون استاندار بوشهر به تدوین نقشه و سند پروژه عمرانی استان بوشهر پرداخت و خاطر‌نشان کرد: با 190 نفر ساعت کار کارشناسی و تلاش 95 نفر، نقشه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر برای سال 1397 تدوین و آماده اجرا شد.

ستوده با بیان اینکه اولویت تخصیص اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است گفت: امسال با تکیه بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام براساس  تنظیم جدول زمان‌بندی اعتبارات تخصیص می‌یابد.

وی، به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی پرداخت و بیان کرد: در راستای پرداخت اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها  امسال 2 تیم تخصصی بازرسی بر توزیع و نحوه هزینه کرد آنها نظارت می‌کنند.

معاون ‌استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌ بزرگراه دالکی به کنارتخته و انعقاد تفاهم‌‌نامه راه‌آهن بوشهر به شیراز افزود: این طرح‌ها با حجم اعتبار بالایی تدوین شده که لازم است این پروژه‌ها برای اطلاع رسانی بیشتر مردم رسانه‌‌ها مورد توجه قرار دهند.