پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34593884 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41365375
کد خبر : 198270 تاریخ ثبت : 1397/2/20 18:19 نظرات تایید شده : 2

برنامه‌های ماه رمضان در صداوسیمای استان

خلیج فارس: مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۲۴ هزار دقیقه برنامه ویژه این ایام در صدا و سیمای بوشهر تولید و پخش می‌شود که ۲۳ هزار دقیقه آن زنده رادیویی و تلویزیونی است.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سیدحسین ناظر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، به برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: این برنامه یک رویداد مهم فرهنگی دینی است که هر سال در استان بوشهر رخ می‌دهد.

وی قرآن کریم را عامل وحدت بخش و انسجام مسلمانان دانست و تصریح کرد: همراهی و استقبال با شکوه مردم بوشهر از مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم نماد پیام کلام وحی است که در ماه مبارک رمضان محقق می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر، یکی از خادمان مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان را صدا و سیما دانست و خاطر نشان کرد: بیش از 300 نفر در برگزاری ترتیل خوانی قرآن کریم  مشارکت می‌کند که صدا و سیمای مرکز بوشهر در این عرصه نقش تاثیرگذاری دارد.

ناظر، صدا و سیما را خادم انعکاس این رویداد فرهنگی مذهبی و دینی دانست و افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله در مدت سی روز ماه مبارک رمضان به صورت زنده از رادیو و تلویزیون استان بوشهر و بخشی از شبکه‌های ملی پخش می‌شود.

وی با اشاره به پخش این مراسم از رادیو نما بیان کرد: برنامه ترتیل خوانی علاوه بر پخش از رادیو و تلویزیون استان از رادیو نما پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر ویژگی رادیو نما را مورد اشاره قرار داد و افزود: رادیونما پدیده‌ای نوین در دنیای رسانه‌‌ای است که ماهیت رادیو را تغییر نمی‌دهد، بلکه فضای رادیو را تکمیل می‌کند و با بهره‌گیری از مزیت تصویر از قدرت تأثیرگذاری بیشتر برخوردار می‌شود.

ناظر به پخش ویژه برنامه‌ها در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 24 هزار دقیقه برنامه ویژه این ایام در صدا و سیمای بوشهر تولید و پخش می‌شود که 23 هزار دقیقه آن زنده رادیویی و تلویزیونی است.

وی، نوای ملکوت ویژه ترتیل خوانی قرآن، برنامه افطار، ویژه برنامه سحر، مراسم احیا شب‌های قدر، راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز عید سعید فطر را از برنامه‌های زنده در ماه مبارک رمضان دانست و گفت: بیش از یک هزار دقیقه برنامه ضبطی رادیویی و تلویزیونی مانند کیمیا، بیکران نور و ویژه برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی و هنری در ماه مبارک رمضان از رادیو و تلویزیون بوشهر پخش می‌شود.