پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5162913 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10299521
کد خبر : 197826 تاریخ ثبت : 1397/2/18 10:23 نظرات تایید شده : 0

انگلیس دست به دامان رونالدو می‌شود +عکس

تیم ملی انگلیسخلیج فارس: اتحادیه فوتبال انگلیس در سال‌های اخیر مطالعاتی درباره ناکامی انگلیس در ضربات پنالتی انجام داده است. به نظر می‌رسد اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهد این بار جلوی ناکامی "سه شیر" در ضربات پنالتی را بگیرد و از بازیکنان این تیم خواسته از تکنیک کریستیانو رونالدو در ضربات پنالتی استفاده کنند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ دن آرشورت مدیرفنی اتحادیه فوتبال انگلیس گفت: ما در مطالعاتی که انجام دادیم به یافته‌های ارزشمندی دست یافتیم. اگر شما بخواهید قهرمان جام جهانی بشوید، به احتمال زیاد در یک دوره ضربات پنالتی خواهیم داشت.

پنالتی زدن کریستیانو رونالدو

تیم ملی انگلیس در ضربات پنالتی رکوردهای بسیار ضعیفی دارد. انگلیس در جام‌های جهانی ۱۹۹۰ ایتالیا، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان در ضربات پنالتی حذف شده است و در یوروهای ۱۹۹۶، ۲۰۰۴ و ۲۰۱۲  نیز حذف از ضربات پنالتی را تجربه کردند.

آرشورت ادامه داد: باید بتوانیم فشار موجود روی بازیکنان انگلیس را برای زدن ضربات پنالتی کاهش دهیم. در سیستم جدید پتالتی ‌ها نیز مطالعات خوبی داشتیم که امیدوار به اجرای آن هستیم.

 

-->