پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9530416 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2780201
کد خبر : 197509 تاریخ ثبت : 1397/2/16 12:06 نظرات تایید شده : 0

توقیف ۱۲ خودروی حامل قاچاق در دشتستان

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: طی سه شبانه‌روز گذشته ۱۲ خودروی حامل قاچاق در دشتستان توقیف شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ سید جواد رضوی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله و مبارزه با قاچاق کالا تلاش‌های خوبی صورت گرفته و طرح‌های متنوعی را در این زمینه در دستور کار داریم.

سید جواد رضوی

وی بیان کرد: با توجه به حمل کالای قاچاق توسط خودروهای شوتی و همچنین وقوع چندین فقره تصادف در جاده‌ها، شاهد اتفاقات ناگواری هستیم و این خودروها باعث ناامنی برای دیگر خودروها در جاده‌ها می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان اضافه کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کنترل محورهای مواصلاتی و توقیف خودروهای شوتی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات پلیسی و برقراری ایستگاه‌های بازرسی موقت و گشت زنی عوامل انتظامی در محورهای کلمه و تنگ‌ارم در ۷۲ ساعت گذشته تعداد ۱۲ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق(شوتی) توقیف شد.

سرهنگ رضوی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودروهای توقیف شده انواع کالای قاچاق شامل مواد غذائی، پارچه و پوشاک به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.

وی افزود: در همین ارتباط ۱۲ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای ادامه رسیدگی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

-->