پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44003735 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21250398
کد خبر : 196451 تاریخ ثبت : 1397/2/8 20:03 نظرات تایید شده : 0

گراوند: تشکل‌های کارگری استان تقویت و حمایت می‌شوند

https://media.mehrnews.com/d/2017/09/20/4/2579486.jpgخلیج فارس: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رسیدگی به مشکلات و نیازهای کارگران، گفت: تشکل‌های کارگری در استان بوشهر تقویت و حمایت می‌شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ عبدالکریم گراوند عصر شنبه در آیین روز جهانی کارگر در تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: کارگران نقش بسیار مهمی در توسعه کشور دارند و همه باید از این قشر حمایت ویژه‌ای را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه توسعه تولید و رونق اقتصادی کشور مرهون تلاش کارگران است، بیان کرد: کارگران در توسعه و آبادانی کشور در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند و با تلاش کارگران چرخ اقتصادی کشور در حال چرخیدن است.

استاندار بوشهر حمایت از کالای ایرانی را یکی از از راهکارهای مهم برای حمایت از قشر کارگر دانست و ادامه داد: از مهمترین دستاوردهای حمایت از تولیدات داخلی می‌توان به رفع بیکاری، توسعه اشتغال و درآمدزایی اشاره کرد.

وی با تاکید بر لزوم رسیدگی به مشکلات و نیازهای کارگران، گفت: تشکل‌های کارگری می‌توانند نقش بسیار مهم و موثری در پیگیری مطالبات کارگران داشته باشند و باید تقویت و حمایت شوند.

گراوند با اشاره به اینکه حمایت از تولید داخل باعث رونق، رشد و بالندگی اقتصاد کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: برای تحقق این شعار همه باید تلاش کنند و شاهد عملیاتی‌شدن آن باشیم.

وی تولید باکیفیت را ضروری دانست و افزود: رسیدگی به کارگران یکی از راهکارهای توسعه اقتصادی و همه دستگاه‌های مسئول مکلف هستند مشکلات کارگران برطرف کنند یا کاهش دهند.

استاندار بوشهر با اشاره به حمایت دولت از تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، اضافه کرد: امیدواریم با فعال شدن کمیسیون‌های کارگری در استان مشکلات کارگران به حداقل برسد.