پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 614433 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5763991
کد خبر : 195280 تاریخ ثبت : 1397/2/1 17:17 نظرات تایید شده : 0

همه چیز درباره خودروی لوکس مرسدس بنز +عکس

خلیج فارس: در روزهای گذشته و درست در آستانه نمایشگاه خودرویی  تصاویری از فضای درونی مرسدس بنز می‌باخ در مدل مفهومی فوق لوکس در فضای مجازی منتشر شد. اینک خبرهای خودرویی جهان حول نمایش کاملتر این خودرو در فضای درونی و خارجی می‌گذرد که به نوعی نشانگر حسن نیز تولید کننده آن است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازعصرایران؛ در حال حاضر ما تصاویر کاملتری از این کانسپت خوش‌چهره و شیک را در اختیار داریم. خودرویی که به هیچ وجه از لباس و پوشش‌های کلاس GLS بهره نمی‌برد و احتمالا تنها از پلت‌فرم آن در ساختارش استفاده می‌کند.

آخرین ساخته مرسدس می‌باخ را تشخیص دهید/ سدان یا SUV

در اصل می‌توان این خودرو را یک سدان قدبلند نامید. این خودرو در واقع یک سدان چهار در با محفظه بار سنتی (صندوق عقب) در SUV هاست و کلیت آن شباهتی به SUV های سنتی ندارد. خودرو جدید مرسدس- می‌باخ از یک جلوپنجره بزرگ آبشاری بهره می‌برد که در طرفین به چراغ‌های تهاجمی سه لامپی مجهز است. با این وجود می‌توان تعبیر یک ""SUV در کنار تفسیر "بیش از لوکس" را برای این خودرو به کار برد. از طرفی طراحی یک خودرو با وجه تمایز 3 وجهی یک سدان و SUV قطعا کار آسانی نیست.

آخرین ساخته مرسدس می‌باخ را تشخیص دهید/ سدان یا SUV

در فضای داخلی نیز چرم سفید با کیفیت در کنار جزئیات "رز- گلد" زیبایی دو چندانی را به خودرو بخشیده است. بخش بالایی داشبورد با چرم قهوه‌ای پوشیده شده و همین الگو در جلوپنجره و دریچه‌های تهویه نیز استفاده شده است. صندلی‌های عقب خودرو نیز برای دو نفر ساخته شده‌اند. بین دو صندلی کنسولی کشویی قرار گرفته فاصله دو مسافر را کاملا جدا می‌کند. کنسول کشویی نیز حاوی یک ست چای و قهوره خوری لوکس است.

آخرین ساخته مرسدس می‌باخ را تشخیص دهید/ سدان یا SUV

این مدل مفهومی به صورت تمام الکتریکی ساخته شده و با چهار موتور الکتریکی با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه خواهد شد. مجموع خروجی این موتورها حدود به 750 اسب‌بخار می‌رسد و کف خودرو شاهد یک مجموعه باتری 80 کیلووات‌ساعتی هستیم که با هر بار شارژ می‌تواند مسافتی حدود 321 کیلومتر را با بیشینه سرعتی حدود 250 کیلومتربر ساعت طی کند. البته برد 500 کیلومتری برای حرکت با این لوکس آلمانی نیز در گزارش‌ها وجود دارد. شارژهای سریع 350 کیلوواتی می‌توانند در 5 دقیقه بردی حدود 100 کیلومتر را برای این خودرو فراهم آورند.

آخرین ساخته مرسدس می‌باخ را تشخیص دهید/ سدان یا SUV

این خودرو قرار است حد واسطی از می باخ لوکس و GLSد ر نسل آینده و الگویی برای نسخه تولیدی این خودرو باشد.

آخرین ساخته مرسدس می‌باخ را تشخیص دهید/ سدان یا SUV