پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8160944 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36965758
کد خبر : 194454 تاریخ ثبت : 1397/1/26 22:38 نظرات تایید شده : 1
در شهر دالکی رخ داد؛

تیراندازی به مادر در خیابان!

خلیج فارس: عامل تیراندازی منجر به جرح در شهر دالکی شناسایی و دستگیر شد.

 خلیج فارس: عامل تیراندازی منجر به جرح در شهر دالکی شناسایی و دستگیر شد.  

به گزارش «خلیج فارس»؛ فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین ماه) در پی وقوع یک فقره تیراندازی با کلت در شهر دالکی، خانمی مصدوم و جهت مداوا به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال یافت.

این مقام انتظامی افزود: با حضور به موقع ماموران کلانتری دالکی، تحقیقات و بررسی های دقیق پلیسی جهت شناسائی و دستگیری عامل یا عاملین تیراندازی آغاز شد.

سرهنگ سید جواد رضوی اظهار داشت: در نتیجه تحقیقات واقدامات پلیسی، مشخص شد فردی با یک قبضه اسلحه کلت کمری اقدام به شلیک تیر به سمت مادر خود نموده و از محل متواری شده است.

سرهنگ رضوی افزود: با مشخص شدن هویت متهم ماموران انتظامی در کمترین زمان ممکن عامل تيراندازی را دستگیر و یک قبضه سلاح کمری بکار رفته در تیراندازی از وی  کشف گردید.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم در بازجویی ها و تحقیقات، به اتهامش اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی  عنوان نمود که دراین راستا پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مرجع قضایی شد.