پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 427070 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45117646
کد خبر : 193948 تاریخ ثبت : 1397/1/22 19:03 نظرات تایید شده : 0
تساوی نماینده استان مقابل قهرمان لیگ در دقیقه 90

سه امتیاز جمی‌ها در آزادی پرید!

خلیج فارس: پارس جنوبی بعد از باخت مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم، در چهارده بازی بعدی خود تنها دو پیروزی مقابل پدیده مشهد و سیاه جامگان کسب کرده است.

خلیج فارس: پرسپولیس در دقایق پایانی توانست از شکست مقابل شاگردان تارتار رهایی یابد و با تساوی آزادی را ترک کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ شاگردان برانکو ایوانکوویچ علیرغم دستیابی به عنوان قهرمانی نمی‌خواستند پیش روی طرفداران خودی با شکست زمین را ترک کنند، اما گل ابراهیم صالحی در دقیقه 56 کار آنها را برای دستیابی به نتیجه در این بازی سخت کرد.

سرخپوشان که خود را مالک زمین و فرصت‌های مناسب در این بازی می‌دیدند، با حملات پردامنه خود در نهایت توانستند، در دقیقه 90 با ضربه کامیابی نیا و کسب یک امتیاز این بازی از زمین خارج شوند.

ابراهیم صالحی بازیکن پارس جم نشان داد چه بازیکن مستعدی است که همچنان زمینه پیشرفت دارد. وی با وجود مصدومیت برای پارس بازی کرد ویک گل زیبا را به بیرانوند زد.

پورامینی هم با سر بانداژ شده میانه میدان مقابل هافبک های بزرگ پرسپولیس نود دقیقه دوید.

پرسپولیس در بازی رفت و در جم در کورس دستیابی به صدر جدول توانست پارس جنوبی را شکست دهد و به شگفتی‌سازی این تیم خاتمه دهد تا تنها تقابل دو تیم با برتری شاگردان برانکو خاتمه یابد.

پارس جنوبی بعد از باخت مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم، در چهارده بازی بعدی خود تنها دو پیروزی کسب کرده است. (مقابل پدیده مشهد و سیاه جامگان)

 کلمات کلیدی خبر : پارس جم پرسپولیس لیگ برتر