پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8161720 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36966530
کد خبر : 193943 تاریخ ثبت : 1397/1/22 22:44 نظرات تایید شده : 0
طبق شنیده‌ها

مدیر جدید گمرک بوشهر از تبریز می‌آید؟

خلیج فارس: در ماههای گذشته نام منصور بازیار به عنوان گزینه تصدی نظارت گمرکات استان مطرح بوده، اما گویا برخی اختلاف نظرها میان مدیریت استان و گمرک ایران، مانع انتصاب گزینه بومی شد.

خلیج فارس: ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر از یکسال گذشته بصورت سرپرستی مدیریت شده و از اواخر بهمن پارسال هم دوره 4 ماهه سرپرست فعلی خاتمه یافته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ جدا از کم توجهی گمرک ایران به مجموعه خود در بوشهر که از دوره کرباسیان وجود داشته و با انتقال وی به وزرات اقتصاد، این رویه هنوز هم ادامه دارد، بی اعتنایی مدیریت استان و نمایندگان مجلس درباره وضعیت مدیریتی این مجموعه اقتصادی هم سوال برانگیز می باشد.

«خلیج فارس» کسب اطلاع کرد؛ پس از یکسال اداره گمرک بوشهر بصورت سرپرستی، روز گذشته "اصغر عباس‌زاده" جهت تصدی این سمت به نمایندگان و استاندار معرفی شده تا پس از این هماهنگی، حکم وی صادر گردد.

عباس‌زاده اکنون ناظر گمرکات آذربایجان شرقی و مدیرکل گمرک تبریز است.

در ماههای گذشته نام منصور بازیار به عنوان گزینه تصدی نظارت گمرکات استان مطرح بوده، اما گویا برخی اختلاف نظرها میان مدیریت استان و گمرک ایران، مانع انتصاب گزینه بومی شد. وی اکنون مدیرکل گمرک گناوه می باشد.

 کلمات کلیدی خبر : گمرک شنیدنی ها