پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8161305 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36966117
کد خبر : 193896 تاریخ ثبت : 1397/1/22 12:41 نظرات تایید شده : 4

جوابیه شهرداری بوشهر به انتقادات عضو شورا

خلیج فارس: روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر درخصوص نطق اخیر اکبر توسلی عضو شورای شهر توضیحاتی ارسال کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این جوابیه آمده:

با سلام و درود محضر شهروندان گرامی

پيرو صحبت هاي مطرح شده رئیس محترم کمیسیون عمران شوراي اسلامي شهر بوشهر در صحن علني شورا در خصوص نحوی پرداختی مطالبات پیمانکاران و ميزان بدهي شهرداري بوشهر در بخش تعمیرات موتوری و مطالبات یکی از رستوران های طرف قرار داد شهرداری و انعکاس آن در فضای مجازی و برخی پایگاه های اطلاع رسانی مطالب ذيل جهت تنوير افكار عمومي به اطلاع مي رسد:

۱_ در خصوص پرداخت مطالبات پیمانکاران لازم به ذکر است امور مالی شهرداری حسب صورت وضعیت های تایید شده از سوی معاونت عمرانی و پیشرفت پروژها نسبت به پرداخت مطالبات پیمانکاران اقدام می نماید. در مورد ادعای مطالبات یک میلیارد و دویست میلیون تومانی پیمانکاری که مطرح شد لازم به ذکر است صورت وضعیت تایید شده ایشان ششصد و بیست میلیون تومان در سال ۹۶ تحویل شده است که پنجاه درصد آن پرداخت شده است و مانده مطالبات ایشان نه یک میلیارد و دویست میلیون تومان بلکه سیصد میلیون می باشد.

۲_ در خصوص عدم پرداخت حق بیمه تکمیلی پرسنل لازم به ذکر است طبق قرار داد فی مابین شرکت طرف قرار داد ملزم به ارایه لیست مورد تایید می باشد که فرایند مزبور در تاریخ ۹۶/۱۲/۲۰ انجام و به شهرداری ارائه گردید. لذا عدم پرداخت به علت نقص مدارک میسر نبوده است‌. همچنین لازم به توضیح است قرار داد قبلی تا پایان آبان سال گذشته تسویه و به مبلغ ۲.۸۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال پرداخت شده است.

۳- ميزان كل بدهي تعميرگاه موتوري شهرداري بوشهر به بازار نه مبلغ ٢٥٠ ميليون تومان، بلكه مبلغ ٧٠ ميليون تومان مي باشد.

۴- ميزان كل بدهي شهرداري بوشهر به رستوران ميداف نه مبلغ ٥٠٠ ميليون تومان، بلكه مبلغ دویست و پنجاه ميليون تومان مي باشد که مربوط به مطالبات ایشان در طول یکسال می باشد.

شایسته است اعضای محترم شورا در نشر هر گونه مطلبی نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایند تا نشر مطالب خلاف واقع موجب بی اعتمادی و سوء ظن همشریان و اصحاب رسانه را نسبت به جایگاه شورا و شهرداری فراهم نیاورد.

مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندر بوشهر

در این زمینه
حکم شهردار بوشهر این هفته صادر می‌شود