پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8167908 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36972714
کد خبر : 193890 تاریخ ثبت : 1397/1/22 12:59 نظرات تایید شده : 0
فرمانده انتظامی استان:

راز قتل در ساختمان 4 طبقه عالیشهر فاش شد

خلیج فارس: کارآگاهان پلیس به ساکنین یکی از واحدهای مسکونی مجتمع در طبقه چهارم که پس از حادثه به شکل عجیبی ناپدید شده بودند، مشکوک و هویت آنان را شناسایی کردند.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری 4 زن و مردی خبر داد که مرد 42 ساله ای را در مجتمع مسکونی در عالیشهر به قتل رسانده و متواری شده بودند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی گفت: بعد از ظهر آخرین روز بهمن ماه سال گذشته یک مورد مرگ مشکوک از بیمارستان به پلیس گزارش شد.

وی افزود: با حضور پلیس و بررسی اولیه مشخص شد جسد مرد 42 ساله ای به هویت"ع" از پارکینگ مجتمع مسکونی در عالیشهر بوسیله فوریت های پزشکی 115 به بیمارستان منتقل شده است.

فرمانده ارشد پلیس استان بیان کرد: با حضور افسران کشف جرم پلیس آگاهی تحقیقات پلیسی از محل وقوع حادثه و ساکنین مجتمع به شکل تخصصی تر دنبال شد.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس به ساکنین یکی از واحدهای مسکونی مجتمع در طبقه چهارم که پس از حادثه به شکل عجیبی ناپدید شده بودند مشکوک و هویت آنان را شناسایی کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان، پلیس با هماهنگی مقام قضایی پس از گشودن درب واحد مسکونی و مشاهده آثار درگیری در بالکن طرح دستگیری دو مرد و دو زن ساکن واحد را در دستور کار قرار داد.

سردار واعظی از عملیات چندشاخه، پیچیده و طولانی پلیس جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهمین در دو شهرستان استان خبر داد و اظهار داشت: متهمین دستگیر شده به بزه ارتکابی اعتراف کردند و گفتند مقتول را به بهانه های مختلف به واحد مسکونی کشانده، قصد اخاذی از وی را داشتند که پس از مقاومت مقتول، وی را از بالکن به پایین پرت کرده اند.

گفتنی است در گزارش ارسالی نیروی انتظامی، انگیزه متهمان قاتل اعلام نشده است.

 


 

 کلمات کلیدی خبر : عالیشهر قتل خلیل واعظی