پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 595089 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45285411
کد خبر : 190827 تاریخ ثبت : 1396/12/23 18:05 نظرات تایید شده : 0

کیروش قراردادش را تا پایان جام ملت‌ها تمدید کرد+عکس

خلیج فارس: فدراسیون فوتبال ایران با کارلوس کی روش برای ادامه همکاری تا پایان جام ملت ها به توافق رسید.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا؛ در حالی که در چند وقت اخیر شایعاتی مبنی بر توافق کارلوس کی روش با تیم ملی ازبلکستان شنیده می شد و خیلی ها جدایی او را پس از جام جهانی قطعی می دانستند حالا برخی از رسانه های معتبر خارجی اعم از یورو اسپورت، فرانس فوتبال، رویترز و اکیپ خبر از پیشنهاد ایران به کی روش و موافقت شفاهی این سرمربی خبر داده اند.

رویترز خبر مربوط به ادامه توافق سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال ایران را از یکی از نزدیکان کی روش نقل کرده است. این منبع عنوان کرده است قرارداد مورد توافق کی روش و تیم ملی ایران تا ژانویه 2019 خواهد بود.

با این حساب مرد پرتغالی فوتبال ایران پس از حضور در دومین جام جهانی به همراه تیم ملی ایران، دومین رقابت های جام ملت های آسیا را نیز روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست تا ناکامی دوره قبل را جبران کند.

حال باید دید روند مذاکره مسئولان فدراسیون فوتبال با این مربی چطور پیش خواهد رفت و آیا باز هم می توانیم او را روی نیمکت ایران ببینیم یا باید در انتظار جانشین وی بمانیم.

فرانس فوتبال هم در گزارشی کوتاه اشاره کرده که کی روش حداقل تا پایان جام ملت ها در ایران ماندنی خواهد شد.

کی روش قرارداد خود را تا پایان جام ملت ها تمدید کرد (+عکس)

 کلمات کلیدی خبر : کی روش تیم ملی