پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22007563 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20371370
کد خبر : 190614 تاریخ ثبت : 1396/12/22 12:18 نظرات تایید شده : 0

کاهش ۷۰درصدی جرایم خشن در دیر

خلیج فارس: رئیس پلیس شهرستان دیر با اشاره به ارتقا امنیت در این شهرستان گفت: در ۱۱ ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آمار وقوع جرائم خشن در شهرستان دیر ۷۰ درصد کاهش یافته است.

 
بوشهر| جرایم خشن در شهرستان دیر 70 درصد کاهش یافت

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در  جمع خبرنگاران در بندر دیر با اشاره به اجرای طرح نوروزی اظهار داشت: طرح نوروزی با شعار «آرامش بهاری با نظم و امنیت» اجرا می‌شود و نیروی انتظامی با استقرار پنج پایگاه خدمات لازم را ارائه می‌کند.

وی، با تاکید بر برخورد قاطع با برهم زنندگان آرامش و آسایش مردم گفت: در مراسم آخرین چهارشنبه  سال با مخلان نظم و امنیت و برهم زدگان آرامش و آسایش برخورد قاطع می‌شود و در این راستا  بیش از 10 هزار مواد محترقه در دیر کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس شهرستان دیر افزود: نیروی انتظامی هم دوش با یگان‌های امدادی برای برگزاری  کنترل و نظم مراسم چهارشنبه سوری آمادگی لازم  دارند و کسانیکه امنیت این شهرستان را تحت الشعاع قرار دهند برخورد قاطع می‌شود.

سرهنگ آراوند با اشاره به اینکه شهرستان دیر به لحاظ امنیت از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است خاطر نشان کرد:در 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آمار وقوع جرائم خشن در شهرستان دیر 70 درصد کاهش  یافته و در این راستا  تمام جرائم خشن در این شهرستان کشف شده است.

وی، از تماس بیش از 5 هزار نفر به فوریت‌های پلیسی شهرستان دیر خبرر دادو بیان کرد: در 11 ماه امسال پنج هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 برقرار شده که  یک‌هزار و 860 مورد آن تماس عملیاتی و مابقی مربوط به مشاوره و راهنمایی بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر، پاکسازی مناطق آلوده از معتادان و برخورد قاطع با سوداگران مرگ را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: 65 منطقه شهرستان دیر آلوده به مواد مخدر پاک‌سازی شده که در این راستا 78 نفر از توزیع‌کنندگان و معتادان دستگیر شده‌اند.

 

-->