پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 296083 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44986869
کد خبر : 190538 تاریخ ثبت : 1396/12/21 17:33 نظرات تایید شده : 6
مرحله نهایی لیگ دو کشور؛

شاهین شهرداری بوشهر آرام و مطمئن در صدر +تصاویر

خلیج فارس: این پیروزی شیرین خانگی شاهین شهرداری را ۹ امتیازی کرد تا آخرین بازی سال ۹۶ با روحیه بهتری به مصاف نفت و گاز گچساران برود.

خلیج فارس: شاهین شهرداری بوشهر با پیروزی مقابل پالایش نفت آبادان یک گام به صعود نزدیک شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ ز هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم شاهین شهرداری در حالی به مصاف حریف آبادانی رفت که دو بازیکن تاثیرگذار خود یعنی میلاد صارمی و عباس پورخسروانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و همین مسئله باعث شد تا در خط حمله دچار مشکلاتی شوند.

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/kkkkkkkkkkkkkkkk-1.jpg

مهدی پاشازاده سرمربی شاهین در این دیدار شاهین بالیجانی را در نوک خط حمله قرار داد که سه بازیکن دونده و انرژیک بنامهای محبی ،پولادی و چراغی پشت سر وی قرار داشتند و اتفاقا این سه عنصر هجومی بهتر از بلند زن شاهین شهرداری کار کردند.

در این بازی شاهین شهرداری توپ و میدان در اختیار داشت و حتی دو بار توپهای سلطانی و چراغی به تیر دروازه خورد اما حریف آبادانی که علی فیروزی با سابقه را روی نیمکت داشت ،موقعیت خطرناکی روی دروازه یاسر الهی ایجاد نکرد.میدان داری و عملکرد خوب شعبانلو در خط میانی شاهین از جمله نکات بارز نود دقیقه ای بود که بالاخره روی ارسال زیبای محبی و ضربه سر چراغی تک گل سه امتیازی بوشهری ها در دقیقه ۸۰ به ثمر رسید.

این پیروزی شیرین خانگی شاهین شهرداری را ۹ امتیازی کرد تا آخرین بازی سال ۹۶ با روحیه بهتری به مصاف نفت و گاز گچساران برود.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c8e1doia8661p7e6fl182odj66.jpg

 

 کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری بوشهر