پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 494454 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45184901
کد خبر : 190506 تاریخ ثبت : 1396/12/21 17:34 نظرات تایید شده : 0
اورژانس: خانواده‌ها بر رفتار کودکان نظارت کنید

چهارشنبه سوری نیامده، 14 جوان بوشهری را روانه بیمارستان کرد

خلیج فارس: وی از نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها خواست توصیه‌ها را جدی بگیرند و فکر نکنند که اتفاق فقط برای دیگران رخ می‌دهد.

خلیج فارس: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: در اسفندماه امسال ۱۴ نفر بر اثر انفجار مواد آتش‌زا و محترقه در استان بوشهر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ عبدالرحیم دادجو ظهر با تاکید بر نظارت بیشتر خانواده‌ها  بر رفتار فرزندانشان در این روز‌های منتهی به آخر سال اظهار داشت: والدین باید به این مسئله واقف باشند که در این ایام بر رفتار فرزندان نظارت داشته باشند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار بر اثر انفجار مواد محترقه نباشیم.

دادجو از نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها خواست توصیه‌ها را جدی بگیرند و فکر نکنند که اتفاق فقط برای دیگران رخ می‌دهد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر  با اشاره به حوادث انفجار مواد محترقه در روزهای گذشته در استان گفت: در اسفندماه امسال 14 نفر بر اثر انفجار مواد آتش‌زا  و محترقه در استان بوشهر راهی بیمارستان شده‌اند.

دادجو با اشاره به اینکه از ابتدای اسفند تاکنون 13 مرد و یک زن بر اثر انفجار مواد آتش‌زا مصدوم شده‌اند تاکید کرد: هفت نفر از این افرادبا آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شده‌اند و هفت دیگر سرپایی درمان شدند.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c8e0ndje1tdk1fnnli7sj8o04.jpg

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در این ایام 17 نفر در شهرهای بوشهر و برازجان بر اثر انفجار مواد محترقه مصدوم شدند تصریح کرد: پارسال آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال 17 نفر بود و این در حالی است که در اسفند تاکنون 14 نفر  به سبب اینگونه حوادث مصدوم شده‌اند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر  تاکید کرد: مواد محترقه به جابه‌جایی، حرارت و ضربه بسیار حساس هستند بنابراین این مواد به هیچ عنوان نباید وارد منزل شوند.

دادجو با بیان اینکه بیشترین آسیب در این حوزه در نقاط باز بدن مانند دست‌ها و صورت اتفاق می‌افتد تاکید کرد: در زمان وقوع حادثه باید اطلاع رسانی به اورژانس 115  مورد توجه قرار بگیرد و این در حالی است که اوژانس 115 در شبانه روز آماده امدادرسانی است.