پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 296368 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44987154
کد خبر : 189986 تاریخ ثبت : 1396/12/18 12:30 نظرات تایید شده : 1
پلیس: دستگیری قاتل طی دو ساعت

درگیری در عسلویه قربانی گرفت

خلیج فارس: سردار واعظی با بیان اینکه آلت قتل نیز در منزل یکی دیگر از متهمین کشف شده خاطرنشان کرد :علت این حادثه نزاع و درگیری بین متهمین و مقتول بوده است.

خلیج فارس: نزاع دو نفر در روستای بزباز شهرستان عسلویه منجر به قتل یکی از آنها شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مقتول مردی 27 ساله و اهل شهرستان سمیرم است و در یکی از کمپ های کارگری این روستا اقامت داشته که دیشب در پی درگیری لفظی با فردی از اهالی روستای بزباز و با اصابت ضربه چاقو به قتل رسید.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تایید این حادثه گفت: افرادی که در این نزاع شبانه مرتکب قتل شدند، کمتر از دوساعت پس از حادثه شناسایی و دستگیر شدند.

سرتیپ دوم خلیل واعظی ادامه داد: با حضور عوامل پلیس مشخص شد فرد 28ساله ای به هویت "محمد امین "با ضربات  چاقو مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، مصدوم قبل از اینکه بتواند اطلاعاتی از ضاربین در اختیار پلیس قرار بدهد بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می کند.

سردار واعظی  تصریح کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی صحنه جرم و جمع آوری مدارک و مستندات لازم، 5 نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: با انتقال مظنونین به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تکمیلی، یکی از دستگیر شدگان به هویت "م"به قتل مقتول با ضربات چاقو اعتراف کرد.

سردار واعظی با بیان اینکه آلت قتل نیز در منزل یکی دیگر از متهمین کشف شده خاطرنشان کرد :علت این حادثه نزاع و درگیری بین  متهمین و مقتول بوده است.