پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 494724 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45185171
کد خبر : 189964 تاریخ ثبت : 1396/12/18 09:18 نظرات تایید شده : 5

مهندس تبادار امروز در بوشهر تجلیل می‌شود

خلیج فارس: رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به انتخاب چهره‌های ماندگار گفت: اسماعیل تبادار استاندار فارس که منشأ خدمات زیادی در شهر بوشهر بوده به عنوان چهره ماندگار این شهر معرفی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ ابوذ دهدار با گرامیداشت هفته نکوداشت بوشهر و با بیان اینکه برنامه‌های این هفته تا 18 اسفند ادامه دارد اظهار داشت: در این هفته بیش از 40 برنامه مهم و کلان فرهنگی، اجتماعی، هنری، عمرانی  اجرا شد که مورد استقبال بی نظیر مردم بوشهر قرار گرفت.

وی ، درختکاری  و افتتاح طرح‌های عمرانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: پاکسازی سطح شهراز نیمه اسفندماه تا پایان سال بهطور مرتب اجرا می‌شود و شهر برای ورود به سال جدید برای شهروندان عزیز و مهمان نوروزی پاکیزه  می‌شود.

وی به انتخاب چهره ماندگار و شهروندافتخاری  پرداخت و گفت: یکی از برنامه‌های هفته نکو داشت بوشهر معرفی چهره ماندگار است که تاکنون در سال‌های قبل بیش از 25 نفر انتخاب شده‌اند و این بار بار یک بانو به‌عنوان شهروند افتخاری انتخاب شده است.

رئیس شورای شهر بوشهر از انتخاب لیلا رجبی شهروند بوشهری  به عنوان شهروند افتخاری خبرداد و گفت: این ورزشکاردر طول دوران ورزشی خود افتخارات بسیاری کسب  کرده که شایسته و به جا بود که وی امسال  به‌عنوان شهروند افتخاری معرفی شوند.

دهدار با اشاره به انتخاب مهندس تبادار به عنوان چهره ماندگار بوشهر بیان کرد: اسماعیل تبادار منشاء خدمات بسیاری برای این شهر بوده است و اکثر اعضای شهری شهر بر انتخاب وی به عنوان چهره ماندگار اذعان داشته و موافق بودند.

گفتنی است مراسم تجلیل از چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر ساعت 16 امروز در مجتمع فرهنگی هنری برگزار می شود.

 کلمات کلیدی خبر : ابوذر دهدار شهروند افتخاری