پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 298706 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44989491
کد خبر : 189963 تاریخ ثبت : 1396/12/18 09:17 نظرات تایید شده : 5

باز هم قائدی، باز هم شكايت!

خلیج فارس: از باقی‌مانده نفراتی که علیرضا منصوریان در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هفدهم به استقلال آورد، مهدی قائدی است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مهدی قائدی با رضایتنامه 200 میلیون تومانی از ایرانجوان بوشهر به استقلال پیوست تا نسلی نو از بوشهری‌های دریبل‌زن و گلزن در تهران باشد. پس از ماهینی‌ها و طارمی‌ها! البته این بازیکن با تکنیک نابش دل همه را برد ولی با اتفاقاتی که در این مدت برای خود و باشگاهش رقم زد حالا حوصله‌ها را سربرده است.

اعضای تیم و باشگاه استقلال عادت کرده‌اند هر از گاهی خبری درباره این بازیکن دریافت کنند که منجر به هزینه دادن باشگاه به لحاظ مالی یا انضباطی است! باشگاهی که تا چندی پیش درگیر پرداخت پول رضایتنامه این بازیکن بود بعد از آن درگیر پرداخت حق رشدش به همان تیم هم شد. این اتفاقات تقریباً در برهه‌ای اتفاق افتاد که این بازیکن با زمین کوبیدن پیراهنش در رختکن، شفر را هم رنجانده بود و چند روز از تمرین و چند دیدار از ترکیب بیرون ماند! پس از این اتفاقات و زمانی که تازه به ترکیب برگشته بود (5 بهمن مقابل پارس جنوبی جم) وقتی بعد از مسابقه به بوشهر رفت تا کار دانشگاهی‌اش(!) را رتق و فتق کند، ماجرای تصادف و کشته شدن یکی از سرنشینان اتومبیل و... اتفاق افتاد. باشگاه استقلال در آن برهه همه هزینه‌های سنگین جراحی و بستری شدنش در بیمارستان را داد و هنوز هم با هماهنگی استقلال در بوشهر فیزیوتراپی می‌کند.

تازه‌ترین ماجرای این بازیکن ریزنقش، باشگاه توحید بوشهر است که از استقلال شکایت کرده تا حق رشدش را بگیرد. شکایتی که منجر به صدور رأی علیه استقلال هم شده ولی به دلیل پرداخت نشدن این حق رشد حالا پرونده به کمیته انضباطی رفته و اگر استقلال حق رشد را ندهد محکوم به کسر امتیاز خواهد شد! دیروز روزبه وثوق‌احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت، هم این خبر را تأیید کرد. موضوع ممنوعیت از فعالیت در فصل نقل و انتقالات هم از دیگر خطراتی است که استقلال را تهدید می‌کند.

منبع: ورزش سه

 کلمات کلیدی خبر : مهدی قائدی