پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 295682 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44986468
کد خبر : 189943 تاریخ ثبت : 1396/12/17 14:27 نظرات تایید شده : 7
همزمان با هفته بوشهر؛

آغاز ساخت اولین پارکینگ طبقانی بوشهر/ افتتاح دو زمین چمن

خلیج فارس: به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر، آغاز و افتتاح چند پروژه با حضور اعضای شورا و مسئولان شهرداری انجام شد.

خلیج فارس: به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر، اولین پارکینگ طبقاتی این شهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این پارکینگ در زمین تحت مالکیت شهرداری که مجاور پارک خلیج فارس و مجتمع تجاری در دست ساخت خورشید قرار دارد، طبق اعلام مجری طرح قرار است در 4 طبقه و طی دو سال اجرایی شود.

رییس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر در این مراسم اظهار داشت: این پارکینگ ظرفیت پذیرش 700 خودرو خواهد داشت و می تواند بخش عمده گره های ترافیکی خیابان ساحلی و مرکز شهر را مرتفع سازد.

اکبر توسلی خطاب به سرپرست شهرداری و مجری پروژه خواستار نصب روزشمار این پارکینگ طبقانی شد و خبر داد: در بودجه سال آینده شهرداری نیز دو پارکینگ طبقاتی در خیابان های سنگی و گاراژ دریابگرد در مرکز شهر آغاز می شود.

همچنین دو زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی محله خواجه ها و پارک باغ بهزاد حدفاصل محلات ریشهر و امامزاده عبدالمهیمن با حضور اعضای شورا و مسئولان شهرداری افتتاح شد.

زمین چمن مصنوعی خواجه ها با اعتبار 220 میلیون تومان از اعتبارات داخلی شهرداری احداث شده است. در این مراسم شورایار این محله مطالبه مهم اهالی از مدیریت شهری را بازگشایی مسیر خواجه ها به سبزآباد دانست تا حجم ترافیکی در خیابان بهمنی نیز کاهش یابد.

در آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی باغ بهزاد نیز هزینه آن 210 میلیون تومان اعلام شد.

سرپرست شهرداری بوشهر خبر داد: تا قبل از پایان سال اجرای پارک منطقه ای در باغ بهزاد وارد مناقصه شده و با تعیین پیمانکار، در ابتدای سال کلنگ زنی می شود.

دهدار رییس شورای شهر نیز از توجه بیشتر اعتبارات شهرداری به محلات جنوبی برای برقراری توازن با محلاتی که برخورداری بیشتری دارند خبر داد.

توسلی رییس کمیسیون عمران شورای شهر نیز تکمیل رینگ جاده ای امامزاده به نیروگاه را ضروری دانست و گفت: مشکلات مرکز استان بسیار است و نیازمند همکاری جدی تر دستگاه حاکمیت می باشد تا همه فشار تنها بر شهرداری نباشد.

گفتنی است پیش از این یکی از پروژه های هفته بوشهر برای کلنگ زنی تالار شهر اعلام شده بود که به گفته سلطانی سرپرست معاونت عمرانی شهرداری، در پی نهایی نشدن توافق با نیروی هوایی که قرار بود تالار در اراضی مجاور آن احداث شود، فعلا لغو گردید