پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320406 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313859
کد خبر : 188873 تاریخ ثبت : 1396/12/10 16:40 نظرات تایید شده : 0

پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در نیمه اول

خلیج فارس: تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی هشتاد و ششمین دیدار تاریخ خود را آغاز کردند که علاوه بر حضور پرشور تماشاگران، رئیس فیفا هم در ورزشگاه حضور دارد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و پنجم هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.

ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی، وریا غفوری، روزبه چشمی، مجید حسینی، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و مامه بابا تیام

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، بشار رسن و علی علیپور.

* دقیقه یک: پرسپولیس بازی را آغاز کرد و محمد انصاری قصد داشت علیپور را پشت مدافعان استقلال صاحب توپ کند اما مدافعان استقلال در میانه راه توپ او را گرفتند.

* دقیقه ۵: بابا تیام در مرکز زمین توپ را کنترل کرد و سعی در حفظ بازی داشت اما ربیع خواه روی او مرتکب خطا شد و استقلالی ها را صصاحب یک موقعیت کرد اما در نهاییت اتفاق خاصی رخ نداد.

* دقیقه ۷ : سرور جباروف با یک پاس عالی شجاعیان را درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت عالی کرد اما ضربه آرام این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه ۱۰ : استقلال نبض بازی را در اختیار گرفت و موقعیت های بهتری را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما اکثر بازی با تعادل دنبال شد.

دقیقه ۱۱: درحالی که وحید امیری پشت مدافعان استقلال فرصت خلق موقعیت را داشت غفوری روی او مرتکب خطا شد. اما کار گروهی امیری و بشار رسن ثمری نداشت.

* دقیقه ۲۰: در دقایق قبل از این دو تیم بازی را با سردی و پراشتباه پشت سرگذاشتند و در حالی که انتظار می رفت بازی هیجانی تر شود دو تیم نمایش کم رمقی داشتند.

* دقیقه ۲۴: ارسال خوب غفوری از سمت راست توپ را درون محوطه شش قدم به داریوش شجاعیان رسید اما این بازیکن باوجود موقعیت خوبی که داشت توپ را با ضربه سر به بیرون زد.

* دقیقه ۲۶: بابا تیام روی پاس شجاعیان بهترین فرصت بازی تا این دقیقه را به دست آورد اما ضربه آرام این بازیکن را بیرانوند به کرنر فرستاد.

* دقیقه ۲۸ : وحید امیری پاس در عمقی را برای فرشاد احمدزاده ارسال کرد اما حسینی مدافع حریف اجازه کنترل توپ را به وی نداد تا بازیکن حریف سرنگون شود و اعتقاد به پنالتی داشته باشد اما فغانی تصمیمی غیر از این گرفت.

* دقیقه ۳۰ : جیانی اینفانتینو رئیس فیفا برای تماشای دیدار دو تیم وارد ورزشگاه آزادی شد.

* دقیقه ۴۴: درحالی که بازی سرد و کسل کننده دنبال می شد استقلال در یک موقعیت خوب به گل رسید. ابتدا ارسال جباروف را تیام درون محوطه کنترل کرد و پس از یک رفت و برگشت و اشتباه مدافعان پرسپولیس وریا غفوری صاحب موقعیت شد و توانست ضربه نهایی را بزند. ضربه او به هر دو تیر دروازه برخورد کرد و گل اول بازی به ثمر رسید.

* دقیقه ۴۵: پرسپولیس می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما شجاع خلیل زاده از درون محوطه شش قدم توپ را به تور کناری دروازه زد.