پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22088804 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20452497
کد خبر : 187961 تاریخ ثبت : 1396/12/3 16:03 نظرات تایید شده : 1

گراوند: توسعه استان با تسهیل‌گیری و رفع موانع محقق می‌شود

خلیج فارس: استاندار بوشهر با تاکید بر رفع موانع سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی گفت: توسعه استان بوشهر با تسهیل‌گیری و رفع موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی محقق می‌شود.

بوشهر| توسعه استان بوشهر با تسهیل‌گیری و رفع موانع محقق می‌شود

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست گفت‌وگوی دولت با فعالان اقتصادی بخش خصوصی با تاکید بر افزایش ریسک‌پذیری مدیران در راستای حل مشکلات بخش خصوصی اظهار داشت: برخی مدیران در نظام اداری قدرت ریسک بالایی ندارند که در این راستا تسهیل‌گیری برای افزایش سرمایه‌گذاری باید مورد توجه ویژه مدیران قرار بگیرد.

وی با تاکید بر توجه خاص به حل مشکلات سرمایه‌گذاران و فعالان بخش اقتصادی بیان کرد: مدیران باید به رسالت خود در تسهیل‌گری و توجه به رفع موانع  فعالان اقتصادی و تولیدی عمل کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه  توسعه با تسهیل‌گیری و رفع موانع محقق می‌شود تاکید کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران در بخش تولید، اقتصاد و صنعت در اولویت قرار دارد و در این راستا  توسعه استان بوشهر با تسهیل‌گیری و رفع موانع  پیش‌روی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی محقق می‌شود.

گراوند با بیان اینکه قوانین صادرات و واردات در همه نقاط باید یکسان باشد گفت: اگر در عرصه فعالیت تجار و بازرگانان، نیاز به اصلاح قانون گمرکی است این مهم باید مورد توجه قرار بگیرد تا زمینه رونق اقتصادی در استان بیش از پیش فراهم شود.

وی، از اجرای پنجره واحد تجاری در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: در این عرصه با نشست تخصصی مسئولان امور گمرکی، اتاق بازرگانی و تجار راهکارهای لازم برای تسریع در ارائه خدمات و رفع مشکلات مورد توجه قرار بگیرد .

استاندار بوشهر با تاکید بر مبنا قرار گرفتن آزمایش‌های لازم برای  تسریع در صادرات و واردات کالاها بیان کرد: کالاهایی که دارای استاندارد لازم است نباید مانعی در عرصه صادرات و واردات داشته باشند.

گراوند با اشاره به تامین تجهیزات مورد نیاز در امر فعالیت تجار و بازرگانان افزود:  تامین دستگاه و تجهیزات ایکس‌ری و دیگر امکانات برای بنادر استان بوشهر مورد توجه قرار بگیرد.

 

-->