پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34655232 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41426672
کد خبر : 186834 تاریخ ثبت : 1396/11/25 11:37 نظرات تایید شده : 3

خدری: انتصاب معاونت‌های غیربومی در استانداری ظلم به بوشهر است

خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: انتصاب افراد غیربومی در معاونت‌های استانداری ظلم به استان بوشهر است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: بعید به نظر می‌رسد که معاونین استاندار بوشهر از خارج از نیروهای استان منصوب شوند.

وی افزود: به طور قطع، مردم استان بوشهر انتظار دارند که نیروهای توانمند بوشهری مورد عنایت مقامات قرار گرفته و از پتانسیل و توانمندی آنان در سطوح مختلف مدیریتی استفاده شود .

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون شاهد حضور مدیران و نخبگان فراوانی از استان بوشهر در رده‌های مختلف مدیریتی کشور هستیم و آوردن مدیر از خارج از این استان، ظلمی بزرگ به مردم استان بوشهر بوده و بدون تردید با واکنش مردم و فعالان رسانه‌ای و اجتماعی مواجه می‌شود.

خدری عنوان کرد: شایعات اخیر در ارتباط با ورود نیروهای غیربومی به استان بوشهر را تنها از طریق رسانه‌ها مطلع شده است ولی اطمینان دارد که نیروهای موثر و توانمندی در استان بوشهر وجود دارد که علاوه بر تصدی مسولیت‌های استانی، قادرند مدیریت دیگر استان‌ها را نیز بر عهده بگیرند.