پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34554574 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41326102
کد خبر : 186761 تاریخ ثبت : 1396/11/24 19:48 نظرات تایید شده : 0

پیکر ۴ شهید گمنام در عسلویه تشییع می‌شود‌

خلیج فارس: معاون فرماندار شهرستان عسلویه گفت: پیکرهای مطهر ۴ شهید گمنام دفاع مقدس، ۲۹ بهمن ماه با حضور پرشور مردم در شهرستان عسلویه تشییع می‌شود.

بوشهر| پیکر 4 شهید گمنام در عسلویه تشییع می‌شود‌

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سید علیرضا سجادی عصر امروز در جلسه هماهنگی  برگزاری ویژه برنامه‌های مراسم استقبال ، تشییع و تدفین شهدای گمنام در شهرستان عسلویه با اشاره به اتحاد همه جانبه مردم این شهرستان و حضور در عرصه‌های مختلف انقلاب اظهار داشت: همه مردم شهرستان عسلویه اعم از شیعه و سنی همچون گذشته و چه بسا با شکوه‌تر از سال‌های پیشین با هوشیاری ودرک درست از فضای سیاسی داخلی و خارجی در دفاع از آرمانهای امام راحل و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن ماه به خیابان آمدند و شور و نشاط انقلابی خود را به رخ بیگانگان کشیدند و این شعور و آگاهی اجتماعی شایسته تقدیر و سپاس است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عسلویه برخورداری امروز جامعه از نعمت استقلال ، اقتدار و امنیت را مرهون جان فشانی و فداکاری شهیدان دانست و افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام  شده  پیکرهای مطهر 4 شهید گمنام دفاع مقدس، 29 بهمن ماه با حضور پرشور مردم در شهرستان عسلویه تشییع می‌شود.

وی از خاکسپاری شهدای گمنام در نخل تقی و بیدخون خبرداد و بیان کرد: پس از انتقال شهدای گمنام به شهرستان عسلویه، اول اسفند 2 شهید در شهر نخل تقی و دو شهید در روستای بیدخون خاکسپاری می‌شوند.

سجادی بیان کرد:  با حضور شهدای گمنام  فضای این شهرستان معطر می‌شود و فرصتی مناسب است تا هر چند اندک در برابر آن همه فداکاری و ایثار این عزیزان ادای دین انجام بدهیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عسلویه بر هماهنگی و همکاری همه دستگاههای اجرایی شهرستان در هر چه باشکوه برگزار کردن این آیین تاکید کرد و افزود: همه دستگاههای اجرایی و شرکتهای مستقر در منطقه عسلویه با سپاه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.