پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34682390 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41453795
کد خبر : 186555 تاریخ ثبت : 1396/11/23 14:20 نظرات تایید شده : 1

فرماندار: جاده گناوه- دیلم 20 اسفند زیر ترافیک برود

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: قطعه در دست اجرای جاده گناوه به دیلم که به ورودی شهر متصل است به عنوان یکی از مصوبه های شورای ترافیک باید تا 20 اسفند امسال تکمیل زیر بار ترافیک برود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سیدعلی پاک نژاد روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی ترافیک این شهرستان افزود: سیستم روشنایی راه ارتباطی گناوه به دیلم حدفاصل روستای مال قاید از دیگر از مصوبه های این شوراست که باید اجرا شود و درصورت انجام نشدن اعتباری به حوزه راهداری و حمل و نقل در سال آینده اختصاص نخواهد یافت.

وی اضافه کرد: باتوجه به موقعیت گردشگری گناوه و ورود هموطنان زیادی به این شهرستان در تعطیلات نوروز با تدابیر لازم ضریب ایمنی جاده ها افزایش تا تصادفات جاده ای به حداقل برسد.

فرماندارگناوه ادامه داد: ایمن سازی پل ها، لکه گیری جاده ها و تاور روشنایی نقاط حادثه خیز بویژه در جاده گوره به گچساران و روشنایی خروجی گناوه به دیلم در برنامه کاری شورا قرار گیرد.

وی اظهارکرد: جلسه شورای ترافیک از مهم ترین جلسات است و مصوبه هایی که در شورای ترافیک اتخاذ می شود لازم اجرا و باید تاحصول نتیجه پیگیری و عملیاتی شود.

پاک نژاد گفت: یک دستگاه خودرو برای پلیس نامحسوس در جاده های شهر با همکاری شهرداری، شورای اسلامی و راهداری در اختیار پلیس راه قرار گیرد.

فرماندارگناوه بیان کرد: شهرداری نسبت به ساماندهی و جانمایی پارکینگ های خودرو در سطح شهر اقدام و اقدام های انجام شده را گزارش کند و پارکینگ ها به افراد واجد شرایط واگذار شود.

فرمانده پلیس راه گناوه گفت: با توجه به موقعیت راهبردی و حجم ترافیک زیاد ایام نوروز در جاده های این شهرستان باید با همفکری شورای ترافیک تمهیدات و برنامه ریزی خاص برای رفع نواقص موجود به عمل آید.

سرهنگ یوسف یزدان پناه افزود: تکمیل قطعات مانده بزرگراه گناوه به دیلم، خاکریزی تعدادی از پل ها، نصب علائم، برطرف کردن نواقص نقاط حادثه خیز و تامین یک دستگاه خودرو برای گشت پلیس نامحسوس تا قبل از نوروز سال آینده ضرورت دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گناوه گفت: برگزاری جلسه شورای ترافیک در هر ماه ضرورت دارد و مصوبه های آن نباید معطل بماند.

سروان موسی حسین آبادی افزود: ساماندهی پارکینگ ها، نصب تجهیزات الکترونیکی، خط کشی طولی و عرضی و اصلاح مهندسی دو نقطه حادثه خیز در شهر تا قبل از پایان سال انجام شود.

وی گفت: با توجه به ورود جمعیت زیادی از هموطنان در تعطیلات نوروز به این شهر و وجود 16 تقاطع دارای چراغ، نیروهای موجود در این مرکز برای کنترل ترافیک ناکافی است و انتظار داریم که مرکز استان دراین زمینه همکاری و نیروی مورد نیاز اختصاص دهد.

شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع و درطول سال بخصوص روزهای آخر هفته و تعطیلات نوروز پذیرای جمعیت زیادی از مسافران از اقصی نقاط کشور می شود.کلمات کلیدی خبر : وعده ها جاده گناوه دیلم