پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43528460 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20776295
کد خبر : 186343 تاریخ ثبت : 1396/11/21 19:04 نظرات تایید شده : 1

وزیر ارتباطات: از همه دهه‌ شصتی‌ها دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند

خلیج فارس: وزیر ارتباطات تاکید کرد: از همه دهه‌شصتی‌ها و جوانان عزیز دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند و در راهپیمایی عظیم و گسترده ۲۲بهمن شرکت کرده و برگ زرین دیگری بر حمایت مردم از نظام اسلامی رقم بزنند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اینستاگرام خود نوشت :

حضور پرشور مردم و به ویژه جوانان در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال بار مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر می‌سازد تا عزم خود را برای ایجاد شرایط بهتر معیشتی مردم به شکلی جدی‌تر جزم کنند.

با توجه به اینکه دشمنان انقلاب تبلیغات زیادی انجام می‌دهند تا نشان دهند مردم ناامید هستند، اما اقشار مختلف جامعه با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن علاوه بر آنکه جهانیان را شگفت زده می‌کنند، خط بطلانی بر این تبلیغات می‌کشند.

از همه دهه‌شصتی‌ها و جوانان عزیز دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند و در راهپیمایی عظیم و گسترده ۲۲بهمن شرکت کرده و برگ زرین دیگری بر حمایت مردم از نظام اسلامی رقم بزنند.

 کلمات کلیدی خبر : وزیرارتباطات راهپیمایی