پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34681989 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41453394
کد خبر : 186216 تاریخ ثبت : 1396/11/20 14:20 نظرات تایید شده : 3

امام جمعه بوشهر: مبارزه با فساد با مدیریت جهادی و انقلابی محقق شود

خلیج فارس: امام جمعه بوشهر با بیان اینکه برای مبارزه با فساد و تبعیض باید راهکار جدید اندیشیده شود گفت: تاکنون مبارزه با فساد و تبعیض در عرصه‌های مختلف نتیجه دلخواه نداشته و مسئولان باید برنامه دیگری با مدیریت جهادی و انقلابی ارائه دهند.

صفایی بوشهری

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تبریک دهه مبارک فجر، و با بیان اینکه برای  پیروزی انقلاب اسلامی ایران  شهدای فراوانی جان خود را تقدیم کرده‌اند اظهار داشت: انقلاب اسلامی علاوه بر نثار خون هزاران شهید، پیشرفت و عدالت در سرلوحه کار قرار دارد و در این راستا کوچکترین تعرض به میهن اسلامی بزرگترین ضربه به دشمنان وارد می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با تاکید بر حضور حماسی در راهپیمایی این روز تصریح کرد: ان‌شاءالله همگان با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان به ویژه آمریکا نشان می‌دهند که ملت ایران هنوز انقلابی هستند و ترفندهای انان هیچ اثری در روند پیشرفت انقلاب اسلامی ندارد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: ملت ایران با شور انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان می‌گویند که تا جان داریم در راستای صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن می‌ایستیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تبریک روز نیروی هوایی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروهای مسلح به ویژه نیروی هوایی بیان کرد: نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران محبوب‌ترین نیروی هوایی جهان است چراکه در خدمت اسلام، مردم و ایران سرافراز است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به آمادگی بالای نیروی هوایی ایران اسلامی تصریح کرد: نیروی هوایی ایران اسلامی امتحان خود را به خوبی پس و نشان داده است هر جا نیاز باشد با اقتدار و با آمادگی بالا یک حماسه دیگر می‌آفریند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم نیروی هوایی در  هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس در فشارهای وحشتناک جهان استکبار در عرصه‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، نیروی هوایی چه حماسه‌ها آفرید و سبب سرافرازی ایران اسلامی شد.

خطیب نماز جمعه بوشهر نیروی هوایی را در همه زمینه‌ها سرآمد دانست و افزود: این نیروی سرافراز که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تعیین کننده‌ای داشتند و مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی است در همه زمینه‌ها سرآمد است و اکنون هم نقش مهمی در استمرار، پایداری و افزایش اقتدار انقلاب اسلامی دارند.

آیت‌الله صفایی بوشهری از فرمانده، کارکنان و خانواده نیروی هوایی شهید یاسینی بوشهر قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه جهان استکبار از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون علیه نظام اسلامی توطئه‌های گوناگون به اشکال مختلف طراحی و اجرایی کرده گفت: جنگ تحمیلی 8 ساله، تهاجم نظامی تروریستی، حمله گروهک‌ها با همکاری نهادهای بیگانه دشمن، ترور دانشمندان و شخصیت‌های سیاسی، علمی، نظامی، اختلال در نظام اقتصادی از جمله ترفندهای دشمنان و استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی است.

امام جمعه بوشهر، تهاجم فرهنگی دشمنان را مورد اشاره قرار داد و افزود: تهاجم در عرصه امور دینی، فرهنگی و اخلاقی برای گسترش فساد در فضاهای گوناگون از جمله شبکه‌های اجتماعی و مجازی از دیگر ترفندهای استکبار جهانی است که اکنون در حال طراحی دسیسه جدید هستند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه آمریکا با همدستی اتحادیه اروپا انواع توطئه علیه نظام اسلامی ایران طراحی و اجرا کرده گفت: این کشورها دشمنان اصلی ملت ایران، انقلاب اسلامی و مسلمانان هستند و تنها راه حفظ انقلاب و سربلندی نظام اسلامی ایران، ایستادگی روی پای خود و مقاومت در برابر دشمنان است.

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: پیشرفت از درون باید در قالب اقتصاد مقاومتی طراحی و مدیریت  شود چراکه دشمنان  از طریق ترفندهای گوناگون اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار داده‌اند که در حوزه نفت این مهم مشهود است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه  خدمت گذاری به مردم کار برای خدا کردن است تصریح کرد: سه قوه مقننه، قضائیه و مجریه باید خدمتگزار واقعی مردم باشند چراکه مردم پشتیبان انقلاب، مردمی که 22 بهمن‌ها می‌سازند، 9 دی‌ها می‌‌آفرینند و به شما مسئولان رای می دهند باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: مسئولان باید  بدون مانع  و تشریفات خدمتگزار مردم باشند چراکه کار برای مردم برای خداوند متعال تلقی می‌شود.

 وی با بیان اینکه برخی کمبودها به سبب سوء مدیریت است افزود: هر چند  برخی کمبودها  و مشکلات  به سبب تحریم‌ها است ولی برخی هم به سبب سوء مدیریت است که باید این مهم مورد توجه قرار بگیرد و مشکلات معیشتی با فکر نوین و مدیریت جهادی با روح انقلابی برطرف شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر، با تاکید بر این نکته که فساد و تبعیض در بین مسئولان برای مردم پذیرفته شده نیست گفت: مبارزه با فساد و تبعیض باید در اولویت برنامه‌های مسئولان قرار بگیرد و در این راستا در برنامه‌های اشتغالزایی، استخدامی، امور مالی و دیگر حوزه‌ها فسادها و تبعیض‌هایی وجود دارد که باید اصلاح و برطرف شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا بیان اینکه برای مبارزه با فساد و تبعیض باید راهکار جدید اندیشیده شود گفت: تاکنون مبارزه با فساد و تبعیض در عرصه‌های مختلف نتیجه دلخواه نداشته و مسئولان باید برنامه دیگری با مدیریت جهادی ارائه دهند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با قدردانی از راه اندازی میز خدمات در مصلاهای نماز جمعه بوشهر بیان کرد: از مسئولان و مدیران که بدون تشریفات اداری با حضور در میز خدمت پایگاه‌های نماز جمعه مشکلات و مطالبات مردم را بررسی کردند قدردانی می‌شود چراکه این مهم سبب افزایش رضایت‌مندی و خوشحالی مردم شده است.