پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7764233 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36569383
کد خبر : 186048 تاریخ ثبت : 1396/11/19 10:13 نظرات تایید شده : 3
بیمارستانی که برق اضطراری ندارد

گروگشی پیمانکار در بیمارستان دیّر

خلیج فارس: از زمان افتتاح بیمارستان دیّر در اردیبهشت سال جاری، به دلیل بدهی بیمارستان به پیمانکار، خدمات دهی آن بطور کامل انجام نمی گیرد.

خلیج فارس: از زمان افتتاح بیمارستان دیّر در اردیبهشت سال جاری، به دلیل بدهی بیمارستان به پیمانکار، خدمات دهی آن بطور کامل انجام نمی گیرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ استاندار بوشهر در جریان بازدید از بیمارستان شهرستان دیر گفت: راه انداری همه بخش های بیمارستان 56 تخت خوابی شهرستان دیر و خدمات دهی مطلوب این مرکز درمانی به مردم ضروری است.

 عبدالکریم گراوند اظهار کرد: بخش های این مرکز درمانی باید هرچه زودتر کامل شود تا مردم بتوانند از همه امکانات این مرکز درمانی بهره ببرند.

http://img8.irna.ir/1396/13961119/3577015/n3577015-6274198.jpg

به نوشته ایرنا، وی با درخواست از پیمانکار این بیمارستان گفت: زمانی کار و یک طرح زیباست که مردم بتوانند از همه بخش ها و امکانات آن بهره برده و هیچ مشکلی نداشته باشند.

استاندار بوشهر اظهار داشت: بیمارستان دیر یک طرح ملی است اما برای اینکه همه بخش های آن بطور کامل خدمات دهی داشته باشد از منابع استانی 1.5 میلیارد تومان برای این بیمارستان اختصاص می دهیم.

پیمانکار نباید در تکمیل بیمارستان سهل انگاری کند

نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: از زمان افتتاح این بیمارستان در اردیبهشت سال جاری، به دلیل بدهی بیمارستان به پیمانکار خدمات دهی آن بطور کامل انجام نمی گیرد.

سکینه الماسی افزود: پیمانکار به دلیل مطالبه ای که از بیمارستان دارد برخی از خدمات دهی برای بیمارستان را به تاخیر انداخته که باعث نگرانی مردم شهرستان شده است.

وی گفت: براساس قولی که استاندار مبنی بر اختصاص 1.5 میلیارد تومان برای تکمیل کارهای باقی مانده این بیمارستان داده، پیمانکار دیگر نمی تواند در تکمیل و انجام برخی کارهای مانده سهل انگاری کند و درمدت یک هفته باید کارهای مانده بیمارستان تکمیل شود.

بیمارستان دیر فاقد برق اضطراری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بیمارستان دیر از ابتدای آغاز بکار در بخش بستری، داخلی و اورژانس و درمانگاه خدمات خوبی به مردم ارائه کرده است.

دکتر سعید کشمیری افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز 1.5 میلیارد تومان برای پرداخت به پیمانکار بیمارستان در نظر گرفته و بر این اساس این مرکز باید تکمیل و به مردم تحویل شود.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر بیمارستان به تابلو برق نیاز دارد و از امروز پیمانکار باید در نصب این تجهیزات اقدام کند.

کشمیری گفت: بیمارستان برق اضطرای ندارد و اگر اتفاقی در بیمارستان رخ دهد، به عنوان مسئول دانشگاه علوم پزشکی مسئول هستم و پیمانکار باید کلید برق را تحویل بیمارستان بدهد.

6 میلیارد طلبکاریم

نماینده پیمانکار بیمارستان دیر گفت: 6 میلیارد تومان بیمارستان به پیمانکار بدهی دارد و هیچ اعتباری برای تجهیز و تکمیل برق اضطرای و نصب تابلو آن نداریم.

ناظم کشاورز افزود: اگر 2 میلیارد تومان به حساب پیمانکار تزریق شود تا 2 ماه دیگر کارهای باقی مانده بیمارستان را تکمیل خواهیم کرد.

ساخت این بیمارستان از سال 1386 آغاز شد که در ابتدای دولت یازدهم 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و در اردیبهشت سالجاری به بهره برداری رسید.

 کلمات کلیدی خبر : بیمارستان دیر