پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34679236 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41450641
کد خبر : 185645 تاریخ ثبت : 1396/11/16 16:25 نظرات تایید شده : 0
فرمانده انتظامی استان:

قاتل در ترمینال برازجان دستگیر شد

خلیج فارس: این فرد ماه گذشته در برازجان با زدن زنگ منزل فردی و حضور صاحبخانه در مقابل در، با شلیک چند گلوله اسلحه کلت کمری وی را مضروب کرده بود.

خلیج فارس: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: شخصی که با شلیک اسلحه، فرد دیگری را شبانه در برازجان به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی تصریح کرد: فردی 20 دی ماه امسال در برازجان با زدن زنگ منزل فردی و با حضور صاحبخانه مقابل درب منزل، با شلیک چند گلوله اسلحه کلت کمری وی را مضروب می‌کند.

وی با بیان اینکه ضارب هویتش برای اعضا خانواده مقتول و پلیس نامشخص بود گفت: ضارب پس از شلیک از محل حادثه فرار و مضروب نیز ساعتی بعد در بیمارستان فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و پس از انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی فرد ضارب شناسایی می‌شود عنوان کرد: با ادامه اقدامات پلیسی متهم در ترمینال شهر برازجان شناسایی و در حالی که قصد  فرار داشت دستگیر شد.

سردار واعظی بیان کرد:این متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت آن را مسایل شخصی عنوان کرد و اسلحه بکار رفته در تیراندازی به همراه هفت فشنگ جنگی نیز از منزل وی کشف شد. در این حادثه یکی از همدستان قاتل نیز دستگیر شد.